moi papittaret

moi onks uskottoman pojun kurittaminen ja ojentaminen oikein
16<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Jo vaien on. Ja kun vetelet oikein ravakalla emännän käillä pojua persiille, niin siitä se ojentautuminen lähtöö oekeille urille kasvammaan.

Tätä mieltä impi umpilampi.

Äänestä
  • oijoi todellinen nainen voi kun sut tapaisin joskus

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    oijoi todellinen nainen voi kun sut tapaisin joskus

    Paras lääke olisi Justiina kaulimen kanssa ajamassa tyhjäpään halonhakkuuseen.
    Siellä pakkasessa moni tauti paranee.

    Äänestä

hyvä että hyväksytään.aloittajan avaus oikein ajankohtainen

Äänestä

aika arka aihe kun kukaan ei oikein kommentoi

Äänestä
  • Kommentoimattomuus saattaa hyvinkin johtua siitä, että koska jopa lapsen tukistamisen katsotaan olevan pahoinpitelyä, niin kukaan ei oikein uskalla kertoa omien lastensa kuritustoimenpiteistään näin julkisesti, vaan tukistelee siellä salassa ja senkummemmin huutelematta asiasta kenellekään. Ja noinhan ne kotioloissa kuviot yleensäkin menee, ettei intimiteettisuojaa turhaan rikottaisi.

    Äänestä

miks ei sais kurittaa ja ojentaa täys ikästä pojua

Äänestä
  • Sitä sairautta on monenlaista. Kannattaa käydä valkotakkisten luona porisemassa, että elämässä on vaikeeta. Nuo normaliudessa elävillä ei ole tuollaisia mielenalueita mielessä, mitä sinulla on.
    Jospa sieltä löytyisi lääkitys piinaasi

    Äänestä

Vai semmone toive. Tuskin kuule tulee toteutumaan.

Äänestä
  • Kunnon täti pistäsi korvatillikalla ajatukset kohilleen. Kun molemmat korvat on samallapuolen päätä, niin järkikin tuloo matkaan.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kunnon täti pistäsi korvatillikalla ajatukset kohilleen. Kun molemmat korvat on samallapuolen päätä, niin järkikin tuloo matkaan.

    Pikku pojilla on omat äitinsä sitä varten. Ei tarvihe muije puuttua kurinpalautusasioihi.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kunnon täti pistäsi korvatillikalla ajatukset kohilleen. Kun molemmat korvat on samallapuolen päätä, niin järkikin tuloo matkaan.

    Meinnootko jotta kysseessä on samallaenen piä, ku kampelalla, ku on samalla puolella korvat. Kampelalla on silimät samalla puolella piätä. Ja taettaa sitte korvattii olla, jos kalolla on korvat. Van tiijäppähäntä sitä mitellie.
    Vae meinnootko assiin sillee, jotta ku kunnon korvatillikka silipassoo piänahan toeselle puolelle piätä, nii korvahi siirtyy samalla tillikalla olemmaan vierekkäen. Van semmonen muotoelu se suattas olla aeka viston näkönen, eekä penskaen kateltava ensinkää.

    Van jos korvatillikka ee aata ja pittää risulla voijella, nii sykölöökit sannoot, jotta semmosessa tappaaksessa pittää ensinnä laettoo se oma räpylä persiille ja sitte voejella oekeen kutkulleen, jotta suapi ite tuntummoo siihen, miltä se koevuniemeläenen tunttuu. Jotta muuten se risusape suattaa jiähä tuntumata, eekä tehhoo mihinkkää.

    impi umpilampi

    Äänestä

Kovasti aloittajalla korvienvälissä kipristelee, että ikäänkuin saisi mielihyväkeskuksen tyydytettyä. Ei oo heleppua sulla elämä. Voi, voi.

Äänestä

no vastaukset on niin kuin ,espanjan ikvisiittio ei oo muka koskaan tapahtunut joopa joo! mitä vaan pinnan alla piileekää??? moniko papitar tätäkin lukiessaan käsi hamuaa puista hiusharjaa ja sitä vallan tunnetta................................................................ tapahtuu ja silti ei muka tapahdu........................

Äänestä

juu niinpä totta joka sana

Äänestä

kyllä saa ojentaa!!!!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

moi onks uskottoman pojun kurittaminen ja ojentaminen oikein

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu