Sinua etsii savolaisnainen seikkailuun tai yhteisille luontopoluille, ethän vierasta koiria? Olen 52v sinkku, hyvin iloinen ja hoikahko. Asun Iisalmessa.
Ilmoita itsestäsi täällä.
Heip sinä savolaismies!
11
68
Vastaukset
- Anonyymi
Savolaisnaiset ovatkin aika lupsakoita. Eivät esimerkiksi niin itseään tyrkkyjä ja kiitoksen kipeitä kuten vaikkapa maakuntanaapurinsa sinne itään päin vai koilliseenko se oli. Savolaisjututkin ovat paljon mukavampia, kunhan vaan ei ota kirjaimellisesti.
- Anonyymi
Olen iloinen savolaismies, suunnilleen ikäisesi ja aina valmis seikkailuun. En vierasta koiria. Miten sinuun saa yhteyden?
Kelpaisiko kunnon lieksalaismies. Ihan lyhyttä tukkaakin ja kunnon lihaksia olisi tarjolla
- Anonyymi
Ai täällä on vastailtu!
Sorry mutta ei kiinnosta siilitukat ja pullistelijat vaikka komeita odottelin mutta tiedän teidän itserakkaiden luonteen, joillekin käy mutta ei minulle!
Odotin että mies on se joka tänne yhteystietojaan laittaa enkä minä joten hopihopi savolaismies! - Anonyymi
Voe tokkiisa, hyvinnii kelpovvaa. Kaikki muut paitsi Mätäojan varren valehesalaiset.
- Anonyymi
Hei! täällä olisi, yksi mies omistan noutajakoiran, myös metsästän, ja luonnossa tykkään liikkua. Olen ristiverinen sinisilmäinen ja muutenkin, mukava ok. Mies. Vastaile, jos kiinnostaa. Asun Iisalmen lähistöllä. Nimimerkki: luonnossa viihtyvä.
- Anonyymi
Minkä niminen koira 🐶? T: Jaanasi ❤️
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Minkä niminen koira 🐶? T: Jaanasi ❤️
Kiitos, vastauksestasi. Mutta en kerro koiran nimeä, joku tuttu voisi tunnistaa minut. mutta rotu jo sulla tiedossa, tain voin sen avata, labradorinnoutaja on. Mitä muuta haluat tietää, jos olet todella viestin aloittaja. Kerro lisää itsestäsi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kiitos, vastauksestasi. Mutta en kerro koiran nimeä, joku tuttu voisi tunnistaa minut. mutta rotu jo sulla tiedossa, tain voin sen avata, labradorinnoutaja on. Mitä muuta haluat tietää, jos olet todella viestin aloittaja. Kerro lisää itsestäsi.
Heheeee kyllä sut tunnistaa jo kirjoitustyylistä, sama varattu noutajaukko joka täällä jo kauan naisia vongannut muka koirankoulutukseen yms,
täällähän minä, nimimerkin jo tiedätkin mihin ottaa yhteyttä
- Anonyymi
Jos tytöltä pyykkiä pestessä kastuu edusta, hän saa juopon miehen.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie736538Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1346483Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3786256Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3554055Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1532462Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.62389Kumpi on sekaisempi - Koskenniemi vai Trump?
Koskenniemi haukkui Trumppia A-studiossa, niin että räkä lensi suusta. Sen sijaan Trump puheessaan sanoi, että Grönlant341846Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1341482- 141414
- 1961192