Jokos se yks neiti on selvinny siit jyppin poliisin puhtaasta taklauksesta?
Neiti tappara
Iäfkoo
22869
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
Ei oo selvinny itkee vielläkin Leinosen Mikon olkapäätä vasten ja jupisee miks ihmeessä iso paha Shelley taklas mua eikä Muukkonenkaan pystyny auttaan mua on tää niin karmeeta, johon Leinosen Mikko toteaa lähretään poika sohppaileen ja ostetaan sulle uus kesämekko sellanen kukallinen
kukkamekkofetissi,ehkä hän siksi kokee että JypHomoTeam on hänen seuransa.
Ensinnäkin se ei ole enään jyp ht (homo team niinkuin kirjoitat) vaan pelkkä JYP että sivistäppä itseäsi poika.
Valitan ei ole mitää fetissiä mekoista,yksin kertaisesti teille Tappara neideille ei voitarjota kuin kukkamekkoa olette te sen verra itkijä neitejä
Juu kiitoksia vaan penalle näistä tiedoista. että ovat kesämekkoa ostamassa:) ostaakohan ne koko tapparan porukalle. tai ainakin sille kaverille joka oli ihan itkemään ruennu jossain pelissä. Oliko lie
kaveri ottanu katsekontaktia tähän poliisiin?
No nythän sää pommin tipautit.Että homoteam on tiputettu nimestä pois,huhhuh.Seuraavaksi varmaan väität ettei JYPin ykköskenttää kutsuta Suomen Fab Fiveksi.
Josko neiti sivistäis itseään vähän viellä lisää niin tietäisit asioista jotain siis pelkästään JYP.Ai niin yks juttu viellä eikös Tapparan uudeksi nimeksi tulekkin KAHVARA
pahaa läppää.Mitähän hurjaa se vielä keksii ennen kahdeksatta synttäriään?
Tässä sulle faktaa neiti JYP Jyväskylä Oy
Perustettu vuonna 1999.
Väännetäänkö rautalangasta vai joko neiti ymmärsi
Enpä usko... se pitää takoo sen päähän...
anna mennä,ht-fani.
Paraskin puhuja...
Vai et tämmösii itkupillejä nää tapparan tytöt sit onkin. Vaik meidän miehet otti turpaan raumalla ni ei ne sentään rääkymään ruennu. voi voi.
Ei sen pitäis olla sun ongelmas jos jotkut alkaa poraan. Onks se sulta jotain pois???
Kyllä se nyt vaan on munkin ongelma olee jos tampereen porukat saa itkemällä tuomareilta sääli voittoja.
menee liigasta mielenkiinto!
kuten oon jo pupputuppura palstoil aiemminkin todennut niin tähän väliin se on hyvä vielä toistaa. tupunpupuntuppura on vaan lauma nalkuttavia akkoja, menköön naisten sarjoihi pelaamaan. ei sielläkään taidot riitä mutta siä saa virkkuu neuvoja paremmin.
ja siä ei oo häpee porata koska akathan itkee MIEHIÄ helpommin
Itkee vai???
Neidit Itkee Muukkosen olkaa vasten
tapparan peleis muka?!?!?!
katotaa sit ens kaudella ketkä itkee..turha porata et tappara pelaa sikaa tai kahvaa....tappara vie kaikkia 100-0...ja se on varma..
Ompas lyhyt kysymys saanu paljon kirjoittajia ja lukijoita liikkeelle. No hyvä niin lienee näiden pastojen tarkoituskin. Kävin sit netissä sen Shelleyn sivuilla ja siellä niitä oli videoita missä se paino jätkiä pataan oikeen urakalla (myös Helenius sai maistaa nyrkkiä). No siitä tuli ajatus et ehkä nää suomen tuomaritkin oli käyny kattoo niit
videoita ja ajatteli laittaa jätkän pikku rikkeestäkin suihkuun ennenkuin se rupee oikeesti riehumaan. Ois siinä saattanu joltain pää tippua. Hyvä mies, näitä lisää liigaan. Hyvä veto jyppiltä vaik en joukkueesta muuten pidäkkään.
korjataan vähä sanoja...ei siellä kukaan ollu ruvennu itkee vaan se oli sitä jyp pelaajien kovistelua...oks se sit hienoo et kävelet pukukoppii ja yhtäkkiä päälle käy 2 jypin pelaajaa, toinen repii hiuksista ja toinen potkii päähän ja kun vielä tuntee shelleyn ni se ei iha hiljaa lyö/potkase... et näitäkö lisää sm-liigaan?!?!?!?! se on hyvä et jyp:kin edes jossain pärjää ku ei näytä kaukalossa tulevan menestystä...
Et nyt se sit oli shelley joka potkas neiti puistolaa päähän,seuraavaks varmaan koko jyp joukkue oli hyökänny puistolan kimppuun.
Ei siitä pääse yli eikä ympäri että neiti Puistolaon raukkamainen itkupiili