tunnustus

Mää vaihdan nikkiä aina jutun ja mielialan mukaan.
On hauska keksiä aina uus nikki.
Sillon pysyy sama kun vastaan useammin samassa ketjussa.
No nyt tuli tää synti tunnustettua,kun tuossa aiemmin pääs unohtumaan.
Älkää kivittäkö ainakaan kovin isoilla kivillä.
2173
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

aikamoinen epeli.

Äänestä

mä en ole vaihtanut sen mitä täällä huuhaalla olen kirjoittanut kertaakaan nikkiä;=)Taidan olla niin vanhanaikainen;=)))

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vaihtonikki kirjoitti:

Mää vaihdan nikkiä aina jutun ja mielialan mukaan.
On hauska keksiä aina uus nikki.
Sillon pysyy sama kun vastaan useammin samassa ketjussa.
No nyt tuli tää synti tunnustettua,kun tuossa aiemmin pääs unohtumaan.
Älkää kivittäkö ainakaan kovin isoilla kivillä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu