Näkihän kaikki varmasti sen vilahtavan Sofian ig-storyssa, näkihän??!! Voi Mooses nää on pellejä!!!
Stefan on ostanut Sofialle GUCCIn laukun!!!
30
1633
Vastaukset
- Anonyymi
Voi kun ihanaa 😍. Kerrassaan tasokas ja varmasti mieluisa lahja unelmiensa naiselle. Stefan taitaa tietää mistä narusta vetää 😉.
Eikös täälläkin ole kerrottu, että Martina sai aina riidan sovituslahjana Stefanilta laukun tms.? Eli Martina on opettanut Stefanin toimimaan noin. Hyvä, että edes yksi oppi on mennyt perille.
- Anonyymi
Sohville varmaan vieras ajatus, että maailma on
laukkuja täynnä. Ne ei oikeesti kiinnosta ketään.
Ja monet naiset ostaa sellaisen jopa ihan itse.- Anonyymi
No mitä ne laukut sisältää sitten?teepusseja,potoksiampulia,meikkejä vai?
- Anonyymi
Voihan olla, että Stefulla on noita laukkuja matkalaukullinen ja ottaa sieltä aina yhden ja antaa lepytykseksi kun tarvitsee.
- Anonyymi
onko elämä kiinni laukusta, olkoon vaikka kultaa. turhikset täyttää tyhjyyttään roinalla. sivistäsivät itseään, luxuslaukku ei lämmitä jos joutuu ukon kämpästä ulkoruokintaan. hankkis ammatin ja menis töihin, sisältöä elämään oikeasta maailmasta.
- Anonyymi
Lidin ja muittenkin kauppojen luontoaiheiset kestokassit kauniita.Kestää tavaraa ,jos joutuu muuttamaan.
- Anonyymi
Se Maran vanha
- Anonyymi
Stefu voisi vaihteeksi ostaa Sohville käytännöllisiä kevätvaateitta veskojen sijaan.
- Anonyymi
Noita piraatti cuccitekonahka veskoja saa kirppiksiltä parillakympillä.
- Anonyymi
Tuskin on piraatti.
- Anonyymi
Tai tallinnasta.
- Anonyymi
Hävettää noiden white-trash wannabe - "olen olevinaan joku" ihmisten puolesta. Eivätkö he ymmärrä, minkä pilkan ja väheksynnän kohteena ovat päivittäin?
Ja loppu uskottavuus menee, kun pumpataan täyteaineita sinne ja vähän tonne. - Anonyymi
Hahahah, samaa aattelin on niin Ylivieskasta tää touhu! 😂
- Anonyymi
En ymmärrä merkkilaukkujen lumoa taviksena. Ostin Burberry -kuosisen käsveskan aikoinaan Rhodokselta "halvalla" -tyyliin Sulo Vileen ja olen ollut tyytyväinen hinta/laatu -suhteeseen käytössä.
- Anonyymi
Piraattituotteiden valmistus on järjestäytyneen rikollisuuden touhua. Tuet siinä samalla hienoja aatteita, kuten orjatyötä, lapsityövoimaa, ympäristörikoksia ja terrorismia. Poistatuta vaan tää kommentti, kirjoitan sen aina uudelleen. :P
- Anonyymi
Soffa ostanut laukun Stefulta saamillaan rahoilla. Kyllä 3500 eurolla saa muutaman aidon Guccin, tosin en tiedä mikä malli kyseessä joten vaikea sanoa miten paljon Soffa siihen rahoistaan laittoi.
- Anonyymi
Tätä samaa laukkujen näyttelyä oli suhde Nikonkin kanssa. Kun ei mitään muuta sisältöä oo tän teepussi-pellen elämässä 🤣
- Anonyymi
cuccin laukkuun sopii monta teepussia. miten voi olla turhaakin turhempaa keekoilla jollain laukulla. ei ole yhtään luksus laukkua enkä tarvii.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
cuccin laukkuun sopii monta teepussia. miten voi olla turhaakin turhempaa keekoilla jollain laukulla. ei ole yhtään luksus laukkua enkä tarvii.
Jep jep, pitäiskö joskus vähän selvittää mitä juttuja levittelee. Tuo laukku on ollu sofialla jo kauan ennen nikoa.
Jos ette usko kelatkaa instan kuvia vähän pitemmälle kuin osaatte laskea yhteen.... - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jep jep, pitäiskö joskus vähän selvittää mitä juttuja levittelee. Tuo laukku on ollu sofialla jo kauan ennen nikoa.
Jos ette usko kelatkaa instan kuvia vähän pitemmälle kuin osaatte laskea yhteen....Yksinkertainen stalkkeri hiiltyy kumiankan ja sen väskyn puolesta......ihkuuuuuuuuuuu
- Anonyymi
On vanha laukku tyhjä päät😂😂😂
Eikö ole mitään muuta miettimistä.
Kateus kalvaa. - Anonyymi
Nämä merkkilaukkuihin addiktoituneet kassialmat maisasofiat varmaan viettivät nuoruutensa kuuntelemalla Madonnan Material Girl kappaletta...
- Anonyymi
mINÄKIN TARVIIN KOHTA APUA!ON TULLUT LOPUTON NAURU!?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
mINÄKIN TARVIIN KOHTA APUA!ON TULLUT LOPUTON NAURU!?
Sori. Oli väärin olettaa että nuo bimbot ylipäänsä ymmärtäisi lontoon kieltä🤷
- Anonyymi
Blöröllä on laukkufetissi
- Anonyymi
Sohville varmaan käsittämätön ajatus, että myös itse
voi omilla tienesteillään ostaa laukun. Säälin tuota akkaa.
Viiden vuoden kuluttua jo 35v. Ja täysin miesten varassa. - Anonyymi
Stefu voisi joskus kokeilla sellaisen naisen kanssa
seurustelua, joka käy duunissa, eikä halua laukkuja.
Voisi olla ihan vaihtelua. Mutta siitä tästä kai on
pohjimmiltaan kyse, että haluaa toisen olevan riippuvainen
itsestään...mitään tasavertaista kumppania ei tässä etsikään.- Anonyymi
Laukkuja, huulitäytteitä, perspullotimia, kampaajaa, tekoripsiä ja -kynsiä.... jumankauta tolla ei kyllä pyöri päässä mitään tähdellistä. Aivan ohutta yläpilveä... en jaksais ikäpäivänä tommosta tyhjäpäätä kattella! Yäk
- Anonyymi
Staffen pitäisi huuhdella laukku punaviinietikassa ettei Soffe sairastu.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 343966
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle131899Oletko nainen alkanut kammoamaan minua
Sinua ei näy eikä kuulu, ja ilmeisesti kiertelet tilanteita. Oletko huomannut, että olet vieläkin ajatuksissani luvattom631354Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä
Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise951286Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.681175Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A51031- 47941
Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti333904Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥26901En haluaisi kaiken kuihtuvan pois
ilman, että olemme voineet jutella rauhassa kasvotusten... Mutta mistä ihmeestä löydän sinut?39882