Luonnonvastaista

Kuinkahan moni nuorista tietää, että sukupuolia on kaksi?
Kuinkahan moni nuorista tietää, että miehet eivät voi synnyttää?
Kuinkahan moni nuorista tietää, että kasvit tarvitsevat hiilidioksidia?

Punavihreä aivopesu koskee myös lapsia ja nuoria.
SAIRASTA.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Aika moni älykkäämpi matemaatikko ja fyysikko tietää että 1 1=0.
Nolla on kivs Olla.

Äänestä

Eiköhän suurin osa nuorista ymmärrä, että on vain kaksi sukupuolta. Toinen asia sitten, voiko sen sanoa ääneen kun oma turvallisuus ja vapaus on uhattuna.

Äänestä
  • Mitä sukupuolta presidentti Halonen edustaa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kuinkahan moni nuorista tietää, että sukupuolia on kaksi?
Kuinkahan moni nuorista tietää, että miehet eivät voi synnyttää?
Kuinkahan moni nuorista tietää, että kasvit tarvitsevat hiilidioksidia?

Punavihreä aivopesu koskee myös lapsia ja nuoria.
SAIRASTA.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu