oli seksuaalirikollisen ylin ihailija ja kannattaja...
"Veijo Baltzarin ihmiskauppa- ja seksuaalirikostutkinnassa uusi epäilty – Kaikkiaan epäiltyjä on nyt neljä"
https://kouvolansanomat.fi/uutiset/kotimaa/69395b6f-e840-4d52-a44a-d6f604d0afd2
Presidentti Tarja Halonen
9
88
Vastaukset
- Anonyymi
Tietenkin Halonen oli Baltzrin ylin ihailija ja kannattaja sillä onhan Balzar romani.
Kaikkien vähemmistöjen asia oli myös Halosen asia, koska Halonen itsekin edustaa vähemistöä, tosin seksuaalisellaista. Ei yksin halonen myös p.lipponen ja pirkko saisio puolisonsa pirjo honkasalon kanssa jakoivat rahaa ja titteleitä raiskaaja baltzarille oikein urakalla. Mitä tälläinen poppoo oikein on? Tekeekö ne tämän kaiken vittuillakseen Suomalaisille, onko heidän vihansa niin suurta ja leppymätöntä, miten tuon kaltaiset jaksaa elää, vihan voimallako?
- Anonyymi
..ja pikku tytöillä on semmoinen "miau" totesi Halonen kun kissi mirreistä puhuttiin.
- Anonyymi
Kysymys aloittajalle:
Olisitko sinä puolisosi ystävä, jos hän ajaisi autollaan kuoliaaksi pari ihmistä. Halonen on myös innokas pakkoruotsittaja.
Hän keksi myös valheen nimeltä naisen 80 senttiä.- Anonyymi
yöllisen perustumputtajan 20 senttiä on todellisuudessa 8 senttiä.
Anonyymi kirjoitti:
yöllisen perustumputtajan 20 senttiä on todellisuudessa 8 senttiä.
Totta.
Naisen euro on nääs todellisuudessa jtn 113 senttiä :-)
yön valvoit , mutta aamulla nukahdit , no sitten klo.11.38 valpastuit keräsit podonneen koneesi lattialta, päätit välittömästi, jälleen ja heti aloittaa vittuilun ja persuilun . Ikäänkuin näin todistaisit meille muille , kuinka hyvä ja hyvätapainen iminen olet , olet kaksikielinen farisealainen, todennäköisesti ajattelet, näin , onneksi olen parempi, kuin nuo yöllä kirjoittajat. Tiesitkö muuten sitä,että kaikki naisetkin ovat kaksikielisiä, jopa joillakin siolla on sianvitun liipasin. olet sinä persujen vihaaja länsirannalta kaksikielisenä ylivertainen ihminen.
- Anonyymi
On sinulla, Likinäköinen, kova huoli persuista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra lupasi Suomen kansalle 1 euron bensaa, hinta nyt 2 euroa
Vasemmistolaisen Marinin hallituksen aikana bensa ei maksanut kuin 1,3 euroa litralta. Ministerin pitäisi perustuslain m2895445- 705016
Rakkaalle miehelle
Terveiset rakas. Ikävä on edelleen. Suru valtaa sydämen, kun en saa lähestyä sinua. En saa vastauksia, en soittoa, viest484126- 513830
- 413458
SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo873107Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv692972- 382130
- 442071
UMK-juontajakaksikon pari isoa "mokaa" ihmetyttää - Mitäs tykkäsit Syköstä ja Uotisesta juontajina?
Tänä vuonna UMK-lavalla nähtiin artistien lisäksi juontajakolmikko Jorma Uotinen, Sami Sykkö ja Jasmin Beloued. Juontami272068