Miksi hoitajat tartuttivat vuodeosaston?

Miksi hoitajat toivat tämän koronan tänne, kohta on kaikilla lappu varpaassa.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tartuttamiselle alttiit hoitajat pitää testata paremmin!

Äänestä

Koronatestit eivät toimi? Mutta Ruotsissakin on todettu, että se on kai aina potilas kun tartuttaa, ja sama tilanne on Espanjassa.

Ja Jorvin sairaalassa.

Äänestä

Mistä tieto siitä, että HOITAJAT tartuttivat?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Miksi hoitajat toivat tämän koronan tänne, kohta on kaikilla lappu varpaassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu