Ateisti on hyvä ihminen.
Ateisti on korkeasti koulutettu ihminen ja tuntee luonnontieteet niin kuin omat taskunsa.
Ateisti on huumorintajuinen.
Ateisti ei usko Jumalaan tai jumaliin.
Ateisti on hyvännäköinen ja hänellä on vientiä vapaiden markkinoilla.
Ateisti on kaikkea sitä, mitä minä tahtoisin olla!
Muutama fakta ateisteista
6
117
Vastaukset
- Anonyymi
Mees ny trööttan vittuun.
Näin vannoutuneena ateistina voin sanoa totuutena sen, että yksikään ateisti ei ole ammattikoulun käynyt tai koulupudokas! Kaikki ateistit ovat ylemmän korkeakoulututkinnon suorittaneita luonnontieteilijöitä, joilta on odotettavissa Nobelin palkintoon oikeuttavia tutkimustuloksia.
On nimittäin havaittu, että ateistien esi-isät eivät olleet lihansyöjiä ja kannibaaleja, mutta teistien esi-isät olivat? Tästä on tulossa vertaisarvioitu tieteellinen julkaisu, joten pitäkää kädet kuumana näppäimistöllä: ateisti pettää aina, koska valehtelee!Ateistin kantamuodot on jäljitetty LUA:n asti. Kaikki ovat kasvissyöjiä! Teistit pitää tappaa sen vuoksi, että syövät lihaa vastoin luonnollista kehitystä, evoluutiota!
- Anonyymi
Näyttää olevan kretupelle trööttanilla taas pahanlaatuinen mania ja putki päällä. kun keskustelee itsensä kanssa. Luultavasti delirium tremens tai sitten vain muuten täysin psykoottinen säälittävä luuseri.
- Anonyymi
G4G luonnolliosestikin on kaikkea tuota. Epätoivoisesti yrittää saada huomiota osakseen.
- Anonyymi
Ateisteja on moneen lähtöön. Eiköhän suurin osa heistä ole ammatillisen koulutuksen saaneita duunareita tai työttömiä ja eläkeläisiä? Osa voi olla vielä koulussa tai koulupudokkaita. Ei ne mitään rakettitieteilijöitä ole.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 15110984
- 525240
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html452463- 302153
Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia131721Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,421574Tiedän kuka sinä noista olet
Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta311260Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v351196Daniel Nummelan linjapuhe 2025
Kansanlähetyksen toiminnanjohtajan Daniel Nummelan linjapuhe tänään. Rehellistä analyysiä mm. evlut kirkosta ja piispo92935TÄSTÄ TAITAA TULLA SUOMEN HISTORIAN SUURIN USKONNONVAPAUDEN OIKEUDENKÄYNTI.
Sinun täytyy hyväksyä se että jos sinä vetoat uskonnonvapauteen, silloin sinun tulee antaa myös muille vastaava vapaus o317902