Minne uudet Hävittäjät

Määrätää pommitus keikalle ei kovin kauas kun tuo toiminta säde on 500 kilometriä , riittää suojelemaan Arhinmäen tyttöjä Terveisin Kanerva.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Lentäjätkin siittäjiä Arhinmäen tyttöjen uudet nimet, naiset synnyttäjiä. Liikennemerkkeihin punavihreitten pallopäät. Ei ole tyttöjä ei poikia, ei miehiä ei naisia.

Äänestä

Mitä sitä herra tähden molopää taas mökellät.

Äänestä
  • Homo-pekkakin siten siittäjä virallisesti.
    Älä minua syytä, punavihreät tytöt nämä keksineet, joita nyt ajavat pulloon.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Määrätää pommitus keikalle ei kovin kauas kun tuo toiminta säde on 500 kilometriä , riittää suojelemaan Arhinmäen tyttöjä Terveisin Kanerva.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu