Nyt ovat innolla joidenkin kansa nedustajien yllyttäminä aseelliseen vallankaappaukseen. Saa nähdä, muistaako suomen uutisetkaan enää maskeja ja koronaa. Halla-ahon ja turkkilan kannatuspiiri hommaforum on jo täysin unohtanut THL: n haukkumisen, psykoosinsa " koko suomi kuolee koronaan" ja maskivaatimukset sille peräkylän erakollekin kunnassa jossa ei koronaa ole ollut.
Niin se mieli muuttuu kun kolme naista ja 9 lasta pääsi kurdien kynsistä ja sukulaiset takasi kotimatkan. Vuorokoneilla venäjän kautta.
Persut unohtivat koronan
10
<50
Vastaukset
- Anonyymi
PS:n taistelevat osastot taistelevat wanhoillisuutta ja eu-kommunismia vastaan
- Anonyymi
PS taistelee Venäjän lipun alla.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
PS taistelee Venäjän lipun alla.
Jo riittää klopalismi ja Sipi-linja!
- Anonyymi
Voi kun ihanaa! Odotan kiihkosta täristen ja sapelit hampaissa unelmasodan alkua. Voisitko kertoa tarkemmin sodan alkamispäivän. Lopulla ei niin väliä.
- Anonyymi
Kysäses pohojanmaan miehiltä. Siellä lakeuksiöla ei suvaita kolmea rikollisnaista lapsineen. Etenkin koko pohojanmaa oulun babyfacea myöten kiehuu ja kuohuu. Naiset hokee facebookeissa kirosanoja ja v-sanaa ja yllyttää ukkoja. Ne on niin siistikielusiä nuo ps-naiset.
- Anonyymi
Entäs Kokoomus joka koronatrollien ja median kautta hyökii koko ajan hallitusta vastaan? Kokoomus siihen läheisesti liittyvien tahojen kautta ylläpitää koronahysteriaa klikki-otsikoin pelotellen koronasta monin eri agendoin.
- Anonyymi
Korona ei mittään, mansikanpoimijat ei mittään, työttömyys ei mittään, suomi pysähtyi yhden asian ääreen. Kolme suomalaista lapsineen ovat palanneet suomeen.
- Anonyymi
Ne mitään suomalaisia ole. Ihan feikkejä. Kuka on kenenkäkin mielestä suomalainen. Kansallisuuden saa aivan liian helposti. Ja vaikka olisivatkin osa suomalaisia, niin mitäs läksivät. Oma vika kääntyä islamiin, teurastaa ihmisiä ja pidellä raiskattavia ja tehdä muuta hirveyksiä. Epäinhimillistä. Ihan täysiä ihmispetoja. Ihan elukoita.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ne mitään suomalaisia ole. Ihan feikkejä. Kuka on kenenkäkin mielestä suomalainen. Kansallisuuden saa aivan liian helposti. Ja vaikka olisivatkin osa suomalaisia, niin mitäs läksivät. Oma vika kääntyä islamiin, teurastaa ihmisiä ja pidellä raiskattavia ja tehdä muuta hirveyksiä. Epäinhimillistä. Ihan täysiä ihmispetoja. Ihan elukoita.
Suomihan hakee tappajia ulkomailta kun interpol vaan ottaa kiinni.
Olet hupaisan kiihkoinen. Kävelisit lakien ylitse kuten ps-kansanedustajatkin.
- Anonyymi
Kunnon viherkommari arvostaa isis-taistelijoita ja evakoi niitä Suomeen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra lupasi Suomen kansalle 1 euron bensaa, hinta nyt 2 euroa
Vasemmistolaisen Marinin hallituksen aikana bensa ei maksanut kuin 1,3 euroa litralta. Ministerin pitäisi perustuslain m1704821Suvi Lindenillä 5 366 päivän putki
Täytyy kyllä myöntää vaikka olen itsekin innokas, niin en ole tuollaiseen yli kymmenen vuoden putkeen kyennyt. Välillä o1063979Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä363569- 513370
- 553341
Rakkaalle miehelle
Terveiset rakas. Ikävä on edelleen. Suru valtaa sydämen, kun en saa lähestyä sinua. En saa vastauksia, en soittoa, viest342771Nyt on sanottava että sattuu kipeästi
Jos, sinä aikana kun olen kaivannut ja odottanut sinua ja olet tiennyt sen, niin jos valitsit toisen miehen. Katsot minu182569- 232276
UMK-juontajakaksikon pari isoa "mokaa" ihmetyttää - Mitäs tykkäsit Syköstä ja Uotisesta juontajina?
Tänä vuonna UMK-lavalla nähtiin artistien lisäksi juontajakolmikko Jorma Uotinen, Sami Sykkö ja Jasmin Beloued. Juontami211919Jussi "Mestari" Halal-ahon sotilasarvo?
Minä vuonna Jussille myönnettiin sotilasansiomitali? Vai myönnettiinkö Jussille sotilasansiomitalia lainkaan?361788