Oikeistolainen Kulmuni on suoraselkäinen ja eroaa

Samaa olisi turha odottaa seteliselkärankaisilta vihervasureilta, Pekkakin on KRP:n tukinnassa, mutta tyyppi vaan rahtaa terroristeja Suomeen.
9<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

No samanlainen terroristien hyysäjä se on tuo Ohisalokin.

Äänestä

Hallituksen olisi pitänyt laittaa peräpekka hyllylle välittömästi kun tuli tieto rikostutkinnasta. Koko hallitus on täysin munaton! (heh heh, tulipas vahingossa ironiaakin)

Äänestä

Seuraava eroaja on herra, jolla kyllä puhetta riittää, mutta tekoja ei ole nimeksikään. Puolueen kannatus sen kun vaan laskee eikä herra tee mitään.

Äänestä
  • Kaikkonen?

    Äänestä

Mistäpä sen tiedät? Kommentoit juuri sellaista asiaa, joka on vielä tutkinnassa.
Kommenttisi on mutua. Arvoton.

Äänestä

Käyttää 56000 ujouden poistamiseen omalla päätöksellään ilman lupaa? Mitä suoraselkäisyyttä tuo on

Äänestä
  • Mutta kysyi ohjeita ministeriöltä.
    Ministeriön virkamiehet ovat vastuussa vääristä ohjeista. Joku voisi jättää sieltä virkansa.
    Kulmunin ero on aivan turha.

    Äänestä

Oli pakko erota.

Äänestä

Paavo tilalle. Ainoa vaihtoehto saada kannatus nousuun.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Samaa olisi turha odottaa seteliselkärankaisilta vihervasureilta, Pekkakin on KRP:n tukinnassa, mutta tyyppi vaan rahtaa terroristeja Suomeen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu