Lapualaiset rasistit

Te vihaatte paljon muualta tulevia ja sukupuunne on aika yks lukuinen
351
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jaa sitä on ryhdytty oikein maailmaa halaavaksi älyköksi. Pidä vaan linjasi niillä munanlutkusjutuilla.

Äänestä

No nii ja taas on paikallinen ukko saanu pakaroiden väliin porkkanaa. Lehdessä enemmän

Äänestä

Rasisoitko Lapualaisia? 👀

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Riippu_tissi kirjoitti:

Te vihaatte paljon muualta tulevia ja sukupuunne on aika yks lukuinen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu