Kesäkuussa nastoilla

Yllättävän paljon kuulee edelleen nastarenkaiden rapinaa.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Yöllä käydä vaihtamassa kesäkumit alle, jos on peppuauki maisterit?🧐🧐🧐

Äänestä

Ei oo varaa, Mariin menee kaikki kelalta saatu avustus!

Äänestä

Pitää paikkaansa mutta huomannut myös että, niitä on myös sellaisia ei-nastarenkaita jotka rapisee kuin nastat oisko kuviointi sellainen joka aiheuttaa vai mikä. Ei tietoa.

Äänestä

Nastojen rapina kuuluu vain sinun päässäsi. Mene siis jo viimein hakemaan apua henkisiin ongelmiisi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Yllättävän paljon kuulee edelleen nastarenkaiden rapinaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu