Demari, kissantappaja Näkkäläjärvi selittelee tekosiaan Hesarissa.
Kissantappaja Näkkäläjärvi
Anonyymi
18<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Demarit tykkäävät, että joukossa on kissantappaja, antisemitisti al-taee, "rehellinen ja avarakatseinen" taksimies-husu, valehteleva Rinne, jne.
Poliittisessa friikkisirkuksessa demarit ovat vallanneet ykkössijan viherfasisteilta.
eikö se oo kepoulis kreikast
Teoilla on pitkät varjot. Jos tolla on lapsia, ihmisten viha kohdistuu yhtä lailla sen "viattomiin" lapsiin kuin kerran täysin viattomaan kissaan !
Hesari silottelee nuorisorikollisjoukkion tekoja. Näkkäläjärvi osallistui paitsi kissojen rääkkäykseen ja tappoon, myös - ilmeisesti vähävaraisen - eläkeläisrouvan kesämökin ja sen irtaimiston tuhoamiseen. Ei tällaiseen tekoon syyllisty normaali ihminen.
Rikosten ohella pahaa on valehtelu SDP:lle puhtaasta taustasta vaaliehdokkuuden edellytyksenä. Tällaisella ihmisellä ei ole uskottavuutta.
Juuri hemmot, joilla on luurankoja kaapissaan ovat alttiita tiedustelupalveluiden ja ääriryhmien painostukselle. Tällaiset ovat turvallisuusuhka.
Hesarin valkopesua todella tarvitaan, että tämä äärifeministi saadaan vielä nostettua julkisiin tehtäviin. Jos rikokset eivät olisi paljastuneet, tämä ketale olisi voinut päästä jopa Europarlamenttiin.
PAM:n ay-siskot pelastivat kissantappajan hyvään virkaan jäsenien maksamilla rahoilla.
Oliko se kissa persu? Persukissat tunnetusti murhaavat viattomia hiiriä.
Jokos feministi-kissantappaja on jälleen ehdokkaana...?
Tarvitaanko edelleen valkopesua, vai joko rikokset ovat unohtuneet?
Mitä pahaa kissan tappamisessa on? Olen minäkin. Ja useampia. Mutta siististi tietenkin.
Näkkälä kuului roskajoukkoon, joka tuhosi vanhan mummon kesämökin. Kissojen rääkkääminen ja tappaminen oli vain osa kiinteistön mielipuolista tuhoamista. Tällaisista "ansioista" lankeaisi sivistysmaissa ikuinen porttikielto julkisiin tehtäviin. Suomessa saa raskaistakin rikoksista valkopesun kunhan ilmoittautuu feministiksi...
Irtokissoja ei pidä rääkätä, mutta poistaa ne pitää.
Roskajoukko oli eläkeläismummon mökin tuhoamisen yhteydessä mm. paistanut kissanpoikasia nuotiossa. Tällaiseen tekoon ei normaali ihminen kykene.
Jos elävältä, niin näin on.
Suurimpia kissojen kiusaajia ovat kuitenkin ne, jotka antavat kissojen juosta vapaana.
Nämä demarien arvot mistä he tykkäävät puhua ovat kyllä aika hurjia.
Mitä oikein tarkoitat?
Näkkäläjärvi ei tehnyt mitään väärin. Asiaa on liioiteltu ja vääristelty. Persujen tekosia.
Kissoja saa ja pitää siis tappaa kiduttamalla? Onko se todella mitä sinä ajattelet?
Kunhan ei kiduta. Oli vaan väärässä seurassa.
Tyypillistä.