Mitähän noille pikaruokaroskaajille pitäisi tehdä? Tontti tontilta tulee ruskeaa pikaruokapussia ja muita roskia pihamaille. Joissain maissa ei näy ainuttakaan pikaruokalan roskaa missään. Miten voi olla vieläkin niin vaikeaa saada ne roskat roskikseen. Pikaruokalat on laittaneet hirveän määrän roskakoreja tontilleen. Vaatii tietysti autosta nousemisen, joka voi olla tietysti keskivartalolihavalle kova paikka.
Hessut roskaavat.
12
73
Vastaukset
- Anonyymi
Se että jossain maissa ei näy pikaruoka roskaa,esim. Pohjois-Korea ,johtuu varmaan siitä että hmmmmmmmm?
- Anonyymi
On kyllä lihavaa ja saamatonta porukkaa.
- Anonyymi
Nämä ei nouse vaikka ois rode kahden metrin päässä. Eka ehtivä, vois iskeä roskat takas autoon ja mainita asiasta ;)
- Anonyymi
Naakkojen ja lokkien kanssa sopimus, että ruikkivat näiden autojen
päälle kiitoksena. ;) - Anonyymi
Itse olen ystävieni kanssa työntänyt roskat takaisin autoihin. Ei ole iso vaiva, kun kaikki ottaisivat tavaksi. Ei Varmasti uskalla viskata uudestaan ainakaan hetkeen.
- Anonyymi
Kuulostaa hyvältä, teen samoin, jos nää moista!
- Anonyymi
Kertoo ihmisen älykkyysosamäärästä tai oman "kehon vihasta", jos ei voi autosta nousta ja roskiaan laittaa roskakoriin saakka.
- Anonyymi
Vaikka jotenkin taian omaisesti jokainen roskakori olisi ääriään myöten täynnä, voihan roskat kuskata autolla seuraavaan roskakoriin???!
- Anonyymi
Käytös kertoo ihmisen päänsisäisestä mädän määrästä.
- Anonyymi
Pitäis saada paremmat roskakorit, koska autosta ei oikeen helposti voi ikkunan kautta laittaa roskia noihin nykyisiin. Joutuu nousemaan autosta ulos :(
Pakko sit vaan tiputtaa ikkunasta pihalle. - Anonyymi
oksettavia ihmisiä! :(
- Anonyymi
Kertoo ihmisen sivistyksen tasosta tollanen toiminta. kuvottavaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Rukoilimme Länsimuurilla 2000 vuoden jälkeen, Jumalamme oli antanut meille kaiken takaisin
Western Wall, In our Hands. 55th Para. https://www.youtube.com/watch?v=u4BJAppyCSo https://en.wikipedia.org/wiki/55th_232463Kerro kaivattusi
Jokin tapa/piirre mikä sinua viehättää ja mistä hän voisi myös tunnistaa itsensä.531743Saako kantaa asetta
Voiko olla koskaan kotelossa lonkalla ase.. Siis ei mikään luvaton ase. Johon on luvat. Esim luottamustoimessa, tai kaup111054Vakkuri puhuu että Suomi joutuu sotaan.
Hänen mukaansa asiantuntijat ovat yhtä mieltä että Suomi joutuu sotaan Venäjän kanssa. En tiedä kuinka lähellä se on, mu2951022- 259982
- 146893
- 56854
Mies mitä ajattelet naisista?
Kerro mitä ajatuksia nousee. Mitä naiset sinulle merkitsee? Sana on vapaa.110759- 46745
Mitä laitatte karjalanpiirakan päälle?
Voita tietenkin, mutta mitä muuta? Itse yleensä juustoa, jotain leikkelemakkaraa ja tuorekurkkua8728