Kuka muu tarvii yli kahdenkymmenenpisteen etumatkan muutama kierros ennen sarjan päätöstä voittaakseen mestaruuden? Puuli tarvii, koska voittaa kerran sadassa vuodessa - vahingossa..
Vastaukset 2
- Anonyymi
Stadin Tepi vihjasi lähettämässään yksityisessä sähköpostissa Merseysiden paikalliseen tasapeliä. Hän sanoi, että pistä all in, tasuriin se päättyy et sillei hei. Näyttää hyvältä. Taasko se Tepi on oikeassa?
- Anonyymi
Kiitti Teppo huikeasta jättipottirivistä, jonka Poolin tasuri kruunasi! Meinasin hätähousuna lunastaa vedon ja ottaa 30 tonnia, mutta Teppo vakuutteli itsevarmaan tyyliinsä Cohiba suupielessä, että rekka ui kyllä kotiin asti. Ja niinhän se uikin! Nyt on helppo hymyillä reilu 100 tonnia rikkaampana. Huikea voitto 100 euron panoksella. Kiitti Tepi!
Tepifani
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 104931
- 104904
Rakastamisesi tarkoitus
Mikä oli kaiken tarkoitus? En sitä tiedä, en ymmärrä. Olet mielessäni, alati. Olen miettinyt. Ei sillä taida olla merki52671Tämä meidän välinen tilanne
Se on tosi raskas mulle. Ihminen, jota haluan eniten elämääni, ihanin olento, enkä koskaan pääse näkemään häntä. Sydämen34639- 46535
Mitä Kärnässä tapahtui?
Sinnen meni ambulanssi, paloauto, poliisiauto ja poliisimoottoripyörä.5531- 56486
En ole hetkeen sinulle kirjoittanut nainen
Vieläkin ajattelen sinua, jos voit uskoa. Tunteet minussa huutavat toivoa ja rakkautta, kun kylmä loogisuus taas pistää42485- 45457
Hoikkana olet pysynyt, ja nättinä
Iloa silmille vähän liikaakin. Ei uskalla aina edes katsoa. Tulee liikaa kaipausta. Yhdelle ihanalle17456