Kuka muu polvistuu..?
White Lives Matter.
7
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Kunnioitan valkoisten oikeutta elää.
- Anonyymi
Eläinten Vallankumouksen "lakiseinä":
"Eläin ei saa tappaa toista eläintä."
Lisäys myöhemmin: ...ILMAN SYYTÄ!
- Anonyymi
Mitään ihmisryhmää ei saa järjestelmällisesti ja ansaitsemattomasti sortaa ja alistaa. Eri asia on sitten elämänkokemusta vailla olevien valkoihoisten typerysten mielestään muodikas black lives matter vouhotus. Mikään muu ihmisrotu ei puolusta toista kuin tyhmät valkoihoiset vihervassarisuvakit. Muut rodut ajavat omaa asiaansa mikä on järkevää ja luonnonmukaista, edistää oman suvun ja kulttuurin menestystä eikä tieten tahtoen sahata omaa oksaa poikki. Nimittäin sitten KUN muslimit ja tummaihoiset ovat Suomessa enemmistö, eivät he puolusta meitä valkoihoisia.
- Anonyymi
Katsokaa näitä mielenosoituksia ympäri maailmaa ketkä siellä ovat enemmistönä riehumassa. Muslimit. Jokossa sitten vaalea ihoiset typerät naiset jotka luulevat ajavansa hyvääkin asiaa.
He ajavat islamia maailmaan joka kolkkaan.
- Anonyymi
On kuulemma rasismia että valkoisen elämmällä olisi väliä näin ovat nyt päättäneet eli valkosille kävi kuten juutalaisille aikinaan heidänkään elämällä ei ollut väliä.
- Anonyymi
Kansallissosialismin uusi tervehdys. -40 luvulla nostettiin käsi yläviistoon ja nykyisin polvistutaan.
Hulluksi menee taas maailma. Kumma kun se rauhanomainen tasa-arvo ei ihmisille kelpaa.- Anonyymi
Lisäksi polven alla tulisi olla ns. lehmän liukumiina.
Kiitti
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 16912723
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1525446Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p454750Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1493689Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska392778Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1201945Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?1101696Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3651634Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1071533Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1361471