Suomen Tivolin rannekkeita on jaossa ilmaiseksi perjantaista alkaen ilmaiseksi ja ne käyvät Oulussa. Asiasta tarkemmin https://fi-fi.facebook.com/SeaFmRadio/photos/pb.152387268218739.-2207520000../1779623218828461/?type=3&theater
Suomen Tivolin rannekeita saat Ilmaiseksi täältä
Anonyymi
1354
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
JES! JES! JES!
Jakakaa kommentoikaa. Nyt on aika pyörittää talouden pyöriä ja tukea suomalaisia ja huvitella ruotsalaistenkin edestä kun eivät pääse lainkaan siellä huvipuistoihin tänävuona. Mitä enemmän kulutamme sitä vähemmän tai no niin sen pitäisi olla että sitä vähemmän tarvinnee korottaa veroja, mutta Punavihervasemmisto jos saa päättää korottaa jokatapauksessa, mutta ainakin teemme kotimaisille yrityksille hyvää. Kuuntele ja voita ranneke ja kuluta se.
Yksinkertaisesti hienokanava. Eniten uutta tuoretta musiikkia Suomessa ja monet biisit soivat ensimmäisenä SEA FM:llä. Jokainen biisi ei tietenkään voi soida ensimmäisenä, koska rajallinen määrä soittoaikaa vuorokaudessa, mutta useimmat biisit soivat. Jatkuvasti jotain uutta ja yllätävää myös vanhemmista kappaleista.
https://www.seafm.fi/soittolista/
KYLLÄ!
vielä ehtii osallistua!
Suomen tivoli oli kyllä kova juttu lapsena tuli aina meidän kyllälle vapuksi tivoli.
Lapsuus ajan juttu minkä varmasti haluaa aikanaan jakaa myös omalle jälkasvulle mikäli on vielä pystyssä. Siksi oiva tilaisuus mennä taas ylläpitämään tivolia, vaikka saisi ilmaisenkin rannekeen kunhan käy ja kuluttaa rahalla jotain muita tivolin palveluita.
Tuli haettua,tuskin menen.
Ole nopea, koska aika loppuu pian tänään!
Kisa jatkuu taas tänään!
Nyt kannattaa virittäytyä SEA FM:n taajuudelle.
Vielä ehdit osallistua UUDET OHJEET
https://www.facebook.com/SeaFmRadio/
Jälleen mennään!