Ihmisarvoa ja yhdenvertaisuutta loukkaava puhe

Anonyymi

Pitäkää huoli, että joka ainoa Suomen islamisti lähtee oikeuteen vastaamaan puheistaan, mikäli vähääkään arvostelee suomalaisia uskontonsa pohjalta!

Tallentakaa ja kääntäkää niiden puheet! Painostusta valtakunnansyyttäjän suuntaan heti jos on vähänkään aihetta!

Nähdään onko valtakunnansyyttäjä pelkkä kulttuurimarxistinen mädättäjä vai onko hän oikeasti tasavertaisuuden asialla.

6

<50

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Krhaah kraah heko hehheh. Ei jaksa alkaa opiskella kieliä siltä pohjalta.

      • Anonyymi

        Siihen tarvitaankin apua suomalaistuneilta kieltä puhuvilta. Niitäkin onneksi on.


    • Anonyymi

      Kulttuurimarxismiin kuuluu, että ensin määritetään voimasuhteet. Vaikka islam on määrällisesti maailmanlaajuisesti täysin ylivoimainen suomalaisuuteen nähden, silti täällä Suomessa meidän täytyy nuolla islamistien saappaat ja tarjota niille tyttäremme raiskattaviksi.

    • Anonyymi

      NäinMeTEEMME ja OikeusVoittaa ja SuomalainenYhteiskunta PysyyPuhtaana ja ilman mitään ylirajojentulleita " mielipiteitä " , joita ei edes pitäisi voida edes OLLAOLEMASSAKAAN !!! ?? !!!!

      t; tulliviranomaisesti otaksuva

    • Anonyymi

      Ei tuo auta, yksi suomea moitteetta puhumaan oppinut syyrialainen kertoi että mitä nuo islamistit puhuu mutta kukaan suvakeista ei valtamedia välitä yhtään mitään asiasta.
      Tuohon henkilöön viittasi myös edustaja Juha Mäenpää.
      Valtamedia ajaa omaa agendaansa kuuntelematta ketään, ei edes ihmistä jotka tietää kaiken noista suomeen tulleista islamisteista.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen vaalilupaus oli euron bensa

      Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.
      Maailman menoa
      92
      2147
    2. Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin

      Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n
      Maailman menoa
      42
      2105
    3. Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin

      Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi
      Maataloustuki
      50
      1845
    4. Topi osti Askon

      Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan
      Maailman menoa
      75
      1370
    5. Mitä kirjainta kaipaat?

      Pitkästä aikaa tämmöistä. Onko kirjain muuttunut edellisestä. ☺️
      Ikävä
      86
      1261
    6. Kastaa ja upottaa on eri sanat

      Kastaa ja upottaa on eri sanat ja niillä on eri merkitys. Eikä Jeesusta haudattu upottamalla maahan kaivettuun kuoppaan
      Kaste
      219
      1151
    7. Uskomatonta touhua!

      Ei olis uskonut että kateus yrittäjää kohtaan menee noin pitkälle. TTP:ssa irrotettu sähköjohto jäätelöaltaasta. Kaikki
      Haapavesi
      31
      1080
    8. Oliko se oikeasti epäselvää

      sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men
      Ikävä
      56
      1023
    9. Miten hän sinua katsoi?

      😊😊😊😊😊😊
      Ikävä
      67
      946
    10. Miksi eduskuntatalon portaille sytyttään tänään 8 645 kynttilää?

      Oikeus elämään ry järjestää lauantaina 21.3.2026 tapahtuman, jossa Eduskuntatalon portaille sytytetään 8 645 kynttilää.
      Luterilaisuus
      285
      910
    Aihe