Onko vaikea arvata.
Pitihän sitä päivittää instaan ja snäppää ku kaahaa.
Onni onnettomuudessa että tappoi itsensä.
Kaikki ajavat jotka tökkii ruutua vois mun puolesta ajaa 100kmh paksuun puhun.
17v rekan alle
4
105
Vastaukset
- Anonyymi
Se oli joillekkin niin tärkeää, että kakarat päästetään autonrattiin, no näitä tulee lisää, se on varma. Niinkauan ei ole hätää, kun vain itsensä tappavat, mutta kun menee sivullisia, on lainlaatijoilla peiliinkatsomisen paikka.
- Anonyymi
Ei ole lain laatijoiden ongelma tai virhe että on asennevammaisia ihmisiä jotka eivät lakeja noudata.
- Anonyymi
Kyllä se tässä tapauksessa vähän on lainlaatijan/hyväksyjänkin ongelma, olisiko esim. 10-vuotias mielestäsi sopiva autoilemaan ?
- Anonyymi
Ei olisi sopiva autoilemaan. Laki ei mahdollista sellaista joten ovathan lain laatijat sitten onnistuneet suhteellisen hyvin. Jos joku 10-vuotias sitten lähtee lakien vastaisesti autolla ajamaan, niin onko se mielestäsi lain laatijoiden tai hyväksyjien vika?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kelekkakisat
Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.3111200- 538865
- 1375425
- 1443724
- 693628
Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset
Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi353584- 403318
- 572638
Olisipa saanut sinuun
Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak682339- 311872