Mitä luokkaa porukalla palautusprosentit veikkauksen automaatti-ja kasinopeleissä.Itsellä oli 60-80%,eli takuu varmaa häviämistä,lopetin koko Veikkauksen huijareilla pelaamisen
Veikkaus palautus
6
235
Vastaukset
- Anonyymi
tasan nolla palautusprosentti ja miinusta omaan kassaan jos kuvittelee voittavansa Veikkauksen peleistä.
- Anonyymi
kävin tänään sit pelisalis kokeilemas piruuttaan kokeilemaan että viekö koneet rahat nyt armotta ja mitään antamatta kun olleet kiinni koronan takia ja muutenkin menee huonosti.
laitoin 50 euroa ja kahen euron panoksella emmaa majakan loistetta.
5 minuuttia ja nollilla oltiin pari kertaa tuli joku 6-8 euroa ja muutama euron voitto.
saattoipa olla viimeinen kerta kun noita pelasin - Anonyymi
Ei ole kansaa Pelaamoissa kuten ennen koronaa, syitä varmaan monia mutta jokainen tajuaa, että varsinkaan nyt sieltä ei yhtään mitään voita mutta voi saada korona tartunnan, koska virus on edelleen läsnä.
- Anonyymi
niissä pelataan nyt myös koronapeliä, jossa jokainen toivoo ettei voittaisi, eli sairastuisi.
- Anonyymi
ennen koronaa 100% paikkeilla tammi,helmi,maaliskuu, sitten tippu 70-80% joten loppui siellä pelaaminenkin
- Anonyymi
84% tällä hetkellä ja laskee 300 euroa hävitty tässä kuussa, kohta riittää veikkauksen kusetukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk2336933SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit2003553Mistä ihmeestä sitä viirasi?
Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti293366"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –2232353SDP haluaa tappaa maaseudun - bensan hinta mahdollisimman korkealle
Maaseudulla auto on välttämätön asia, ja lähes kaikilla on bensa-autot. Kuinka tyhmä pitää olla jos äänestää demareita?1441841Partamies hoi!
En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re401807Outoa toimintaa Tuhannen taalan yrittäjällä
Ihmiset ympäri Suomen on kyselleet, että miksi tämä yrittäjä hoitaa ilkivalta-asiaa netissä kun se kuuluisi poliisille.1211578Martina Aitolehti pistää luun kurkkuun Erikoisjoukot-kouluttajalle - Ei usko tätä!
Martina Aitolehti on persoona, joka herättää monessa tunteita. Hänen yksityiselämänsä on noussut kohuotsikoihin mm. eläm141136- 1241108
Riiko Sakkinen läväyttää totuuden - Tästä syystä keskeytti Farmi-kuvaukset
Riikon toiminta hämmensi... Kuvataiteilija teki yllättävän päätöksen ja halusi lopettaa Farmi Suomi -leikin kesken. Rii18964