Uusi liittouma on kohdannut haasteen. Korkein oikeus on cabalin kätyreitä, se haluaa julkistaa Trumpin verotiedot. He ovat paniikissa. Mikään verotieto ei horjuta Trumpin johtajuutta valkohattujen johdossa. Vankilaan lastensekaantujat!
Hyvin tästä tulee!
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000006566845.html
Hyvin tästä tulee!
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000006566845.html
Vastaukset 7
Vanhimmat
Miksi USA:n korkeimman viranhaltijan verotietoja ei pitäisi julkaista?
Mikä on cabal?????
Keitä ovat valkohatut???
Cabal on lännen satanistinen eliitti. Kukaan ei tiedä ketä ne ovat.
Heitä vastustaa uusi liittouma, kiina, trumpin hallinto ja venäjä. Trump johtaa tätä. He ovat valkuhattuja.
"Kukaan ei tiedä ketä ne ovat" Tulee heti mieleen, ettei moisia edes ole olemassa, koska kerran kukaan ei tiedä.
Trump nyt ei johda mitään eikä ketään, täysi pelle.
Mikä siinä verotietojen julkaisussa on niin vaikeaa? Muut presidentit ovat onnistuneet siinä ihan helposti, miksei sitten vakaa nero, todennäköisesti USA:n paras presidentti ikinä joka on tehnyt kuulemma enemmän amerikkalaisten eteen kuin kukaan koskaan ja on tehnyt Amerikasta taas suuren? Ei sen tuollaiselle supermiehelle joka lääkärinsä mukaan on lisäksi tervein presidentti joka virkaan on ikinä astunut, luulisi olevan liian vaikeaa.
Trumpilla oli mahdollisuus valita korkeimpaan oikeuteen "oma mies", miksi siis valitutti sinne raiskaaja-Cabalin jäsenen?
Miksi suomalaista persua kiinnostaa Amerikan asiat.