Kipa Seinäjoelta

Anonyymi

Muistaako kukaan vielä Kipaa Seinäjoelta? Tavattiin muutaman kerran joitakin vuosia sitten, joskus autoni takapenkillä, joskus hänen luonaan siinä yhden fillariliikkeen lähellä. Vanhempi typykkä, kurvikas kuin mikä, vähän hiljainen ja ujo, mutta sängyssä ihana rakastajatar. Mitähän Kipalle mahtaa kuulua, tietääkö joku tietäjä?

5

153

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      eikö kannata käydä katsomassa sieltä mistä sitä etsii. Toivottavasti ei ole se jonka joskus tiesin.

      • Anonyymi

        Ilmoitusta ei ole ollut enää vuosiin eikä numerokaan käytössä. Mikähän hänessä oli vikana, jos ei toivottavasti ole sama tapaus?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ilmoitusta ei ole ollut enää vuosiin eikä numerokaan käytössä. Mikähän hänessä oli vikana, jos ei toivottavasti ole sama tapaus?

        Tämä K jota itse mietin ei ollut silloin mikään ilolinttu, mutta kun häneen tutustui muutoin, niin paljastui melko persoona. Ihminen jonka kaltaiseen ei olisi pitänyt tutustua lainkaan


    • Anonyymi

      Outo juttu, tuntuu että ainakin joku luulee kyseisen naisen muistavansa, muttei kykene asialliseen keskusteluun, sillä mode heilahtaa. Joku vihjaili, että Kipassa olisi ollut jotain vikaa, mutta kyllä hän omasta mielestäni hallitsi itseään ja omaisuuttaan ollen siis oikeustoimikelpoinen - ja sen kummempaa tuskin kukaan muukaan voi itsestään väittää. Mutta jos jollakulla on asiallista tietoa, niin kuulisin mielelläni.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävöin sinua kokoyön!

      En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun
      Ikävä
      69
      4919
    2. KALAJOEN UIMAVALVONTA

      https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar
      Kalajoki
      192
      3850
    3. Hukkuneet pojat kalajoella pakolaisia?

      Eivät osanneet suomea nimittäin.
      Maailman menoa
      190
      3647
    4. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

      Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
      Kalajoki
      78
      3299
    5. Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin

      Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo
      Tunteet
      50
      2979
    6. Älä mahdollisesti ota itseesi

      En voinut tietää. Sitäpaitsi.. niin
      Ikävä
      25
      2004
    7. Joku hukkui Hyrynsalmella?

      Oliko mökkiläinen taas?
      Hyrynsalmi
      24
      1971
    8. Mitä sinä mietit

      Mies?
      Ikävä
      187
      1857
    9. Ota nainen yhteyttä ja tee Tikusta asiaa?

      Niin sitten minä teen Takusta asiaa.
      Ikävä
      30
      1706
    10. HULLU MERSU KUSKI LIIKKEELLÄ

      Onko kukkaan pannu merkille shamppanjan väristä w211 mersua josta puuttuu taka puskuri, ajelee hirveitä nopeuksia keskus
      Kiuruvesi
      98
      1406
    Aihe