Valkopesu käynnissä

Persut, hommaforum ja asianosaiset itse, tynkkynen, lokka, ja lääketieteen.lis. "mutaatio-tiina" pesevät nyt kuolleiden lasten ilkkumistapausta. Ps eli hommalaiset eivät oleem tietävinään noista hirveistä twiiteistä. Höpisevät vain jostain videoista. (Kenellä muuten on elämää niin vähän että tuijottavat jonkun turhia höpötyksiä?)
Tynkkynen vetää itseään vastuusta, lokka on saanut poliisilta nimen. Mutts diili on tehty Lokan kanssa?? Tynkkynen: "maalita sinä se nainen niin minä saan hyödyn ja sinä vaalimainosta ja tuen xx-euroilla".
7<50
3Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kiemurtelevat kuin mato koukussa mutta irti eivät pääse.

Äänestä
  • Aloittaja on aivan oikealla asialla. Kun aletan riekkumaan lasten kuolemalla, osoitetaan sellaista henkistä yhteiskuntakelvottomuutta, jota harvoin laitosten ulkopuolella näkee.
    Kyseiset henkilöt tuskin selviäisivät psykologisista testeistä puhtain paperin. Ajatusmaailmassa on häikkiä ja pahasti.

    1Äänestä

Tuollaiset turhien rikosilmoituksen tekevät tyypit saakin pistää vastuuseen. Varsinkin, jos on joku kansanedustaja, joka kuormittaa poliisin työkenttää turhaan.

Äänestä
  • Mutta miksi vetää lapsia, eläviä tai kuolleita mukaan ? Kyllä oli niin sairasta junekselta ja tiinalta. Hehän siis ovat aivan hirviöitä yleensäkin, ei muuta kuin ihmisten haukkumista . Jonkinlaiset tunteettomat luonnevikaiset löytäneet toisensa.
    Kyllä on aivan hirveä lause: " niin toksinen nainen, että lapset kuolevat lähettyviltä "
    Asiat asioina, lapset jätetään rauhaan.

    Äänestä

Persuille on ominaista lasten ja naisten vainoaminen. Muistakaa kun persut vainosivat niitä kahta pientä orpolasta lentokentällä. Iso autoletka seurasi, jos olisivat päässeet näköetäisyydelle niin olisivat ampuneet tai heittäneet polttopulloilla. Nyt ilkkuvat vainajille, kuten Turtiainen. Nyt ivaavst äitiä, jolta lapsia kuollut.
Voiko maailmassa halveksittavampaa käytöstä olla!

2Äänestä
  • "Voiko maailmassa halveksittavampaa käytöstä olla!"

    Vaikea ainakaan kuvitella, että tuota rimaa ennää voisi alittaa. Tuollaiset jutut eivät ole terveen ajukuupan tuotetta.

    Äänestä

Mistä nyt on kysymys? Mikä on jutun otsikko mediassa? En löydä tätä lasten murha juttua mistään. Onko keksitty poliittinen pieru?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Persut, hommaforum ja asianosaiset itse, tynkkynen, lokka, ja lääketieteen.lis. "mutaatio-tiina" pesevät nyt kuolleiden lasten ilkkumistapausta. Ps eli hommalaiset eivät oleem tietävinään noista hirveistä twiiteistä. Höpisevät vain jostain videoista. (Kenellä muuten on elämää niin vähän että tuijottavat jonkun turhia höpötyksiä?)
Tynkkynen vetää itseään vastuusta, lokka on saanut poliisilta nimen. Mutts diili on tehty Lokan kanssa?? Tynkkynen: "maalita sinä se nainen niin minä saan hyödyn ja sinä vaalimainosta ja tuen xx-euroilla".

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu