Gallub naisille? Ja perustelu miksi teet niin, ikäsi??
PALJON VASTAUKSIA,, !!!!
syljetkö /nieletkö sperman?
19
20208
Vastaukset
- Teen näin
Minä nielen, koska se tuntuu hyvältä. Maku ei ole mikään mahtava, mutta se on pikkuseikka. Rakastan suihinottoa, ihanaa kun mies nauttii.
- misu
nielen käytännön syistä, en jaksa vaivautua juosta vessaan tai alkaa sylkemään sitä johonkin. mieskin tykkää enemmän ku nielen. ja minä rakastan myös ottaa poskeen!
- ---
misu kirjoitti:
nielen käytännön syistä, en jaksa vaivautua juosta vessaan tai alkaa sylkemään sitä johonkin. mieskin tykkää enemmän ku nielen. ja minä rakastan myös ottaa poskeen!
Meän omina juhlapäivinä nielen muuten annan laueata tissien päälle. Joskus on tullu äklö olo mahaan ja aina laitan purkan suuhun sen jälkeen ko oon ottanu suihin/poskaan. Mutta joka kerta otan suihin :) vaituksia en oo kuullu. 13vuotiaana ekan kerran
- riitta
nielen, mutta parasta on kun mies heittää koko lastin rinnoille ja vatsalle josta voin sitten vähäsen maistaa ja levittää koko keholle
- kyllä
nielen.. mutta ihan vaan siks koska mun kundini siitä pitää niin.. toisinaan se on ihan kivaa, mutta joskus taas ällöttää ihan helvetisti.. varsinki krapulas..
-minttuli 18- - narttu
nielen turhaa sotkua tulee muuten. sitä paitsi suussa se muutenkin on niin miksi en nielis. ja olen 23
- Mature 60+
Nielen totta maar kukas nyt syljeskeleen rupee...
Ukko tykkää siitä:))) - jossu
En sylje enkä niele. YÖK. Suihin voin ottaa ihan mielelläni mutta kenenkään en ole antanut laueta suuhuni. Yököttää pelkkä ajatus.
- tyttönen vain
Joskus kun olen sattunut oikein hyvälle päälle, olen antanut laueta suuhun ja niellytkin koko satsin. Kuitenkin myöhempien keskustelujen myötä minulle on valjennut, ettei miehelleni ole juurikaan väliä miten se viimeinen sekunti tapahtuu, tuntuu kuulemma hyvältä miten vain. Siispä nykyään usein hoidan ne viimesekuntit käsivoimilla, ja syykin on yksikertainen. Oksennusrefleksini on poikkeuksellisen voimakas (kakoskelen joka aamu kun yritän saada poskihampaat harjattua lasten hammasharjalla), eikä kakominen ehkä olisi kovin loistelias päätös hommalle =)
Olen 18-vuotias. - niellä kun
ei edes pungeta väkisin suuhun. Olen kerran ottanut ns. lastin (mikä typerä sana) suuhun yhden illan tuttavuudelta ja kerran ihan kokeilun vuoksi mieheltäni. Mies oli aika vaivaantunut (ihan spontaanisti tekemästäni jutusta). Ilmoitti saavansa kiksinsä vähän muusta. Minullehan sopi :) Suuseksiä harrastamme edelleen päivttäin, ihanina raukeina sunnuntaipäivinä toisinaan montakin kertaa päivässä, mutta eritteiden nieleskelyä ei meillä enää harrasteta, meillä on muut paikat... Ja nautinto aina vain kasvaa, vuosien myötä...
- isokalu lindholm
....ihan hyvä kalluppi,mut kukaan vastaajista
ei oo Nainen...Sorry!!- nainen78..???
Enkö mä oo nainen?!? Ja mä kun oon eläny 27 vuotta luullen itseäni naiseksi... Mähän oon naimisissakin miehen kanssa ja meillä on kaks lasta... herrajumala, tää virhe täytyy heti korjata! Mitä mä nyt teen...? Kiitos kun valaisit mua, nyt voin aloittaa uuden elämäni...
- lintholmi
Taidat itse olla isopillu sundholmi, kun näytät kaiken tietävän kirjoitustavasta.
T, Nakkisormi Munkholmi
- nainen78
Alussa en uskaltanut niellä....kun vasta ns. opetteliln tota että annan mieheni laueta suuhun. Mutta kyllä mä nykyään nielen kaiken. Yleensä mieheni sperma maistuu vähän kitkerältä, mutta kerran se vaan kirpasee... Ja joillainhan siitä voi mennä vatsa sekasin tms, mutta mulla ei oo tullu mitään sellasia.
Mä en niele sitä mukaa kun tavaraa tulee, vaan otan koko lastin kerralla suuhun ja nielen sitten kertaheitolla. En mä tiedä, mutta jotenkin mä mieluummin nielen kuin että kipitän sit vessaan sylkeen tai syljen johonkin kuppiin... - ........
niin... en niele, suuhun saa laueta, mutta en niele. oksentaisin varmasti. syljen siis pois, kuppiin, paperiin ym. mitä lähistöllä sattuu olemaan... ja 18 vuotias olen.
- nieleehän hänkin minun 'nes...
Nielen aina, se on ihana tunne kun on kullan lastit suussa, ja nieltyä sellainen tahmanen olo.
Mies tykkää kun nielen, ja hän itsekin haluaa maistella minua. Välillä mieheni lasti on tosin todella suolaista, jolloin se on hieman epämiellyttävän makuista, mutta yleensä nannaa.. Voiko muuten tähän "makuun" vaikuttaa jotenkin ?- kysyttiin
18 vuotias siis, mieheni 19
- testiin
jostain luin että sellainen maku kuin elintavat. Että jos elää roskaruualla eikä ulkoile ja sen sellaista niin maku ei ole hivelevä. Maku ei kuulemmaole niin voimakas jos miehellä terveelliset elämäntavat. Tiedä siitä sitten.
- auttaa
Tekee spermasta makeemman makuista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 856284
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303783törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283130Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3691696- 331388
- 271320
Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11936Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46929Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11870- 42849