Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Anaaliseksiä

Nyt joku viemään multa anaalineitsyys. Pakko saada tietää miltä tuntuu, kun joku panee mua takaapäin. Asun Keski-Suomessa ja olen nyt lomalla joten voin vaikka tulla sinne. Olen 32v
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Oletko mies vai nainen?

Äänestä
  • Mies

    Äänestä

  • Minne?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Minne?

    Anaaliin

    Äänestä

Laita poronsarvi reikääs

Äänestä

Hyvältä se tuntuu, lopussa voi tuntea kuinka kalu sykkii jos ruiskutelee spermat sisään.

Äänestä

Se tuntuu hyvältä. Vakituinen kaveri on itsellä todella isokyrpäinen ja aluksi hieman sattuu, kun työntyy sisälle, mutta nopeasti siihen tottuu ja sitten on nautintoa. Varsinkin lauetessa, kun nai rajusti takaapäin ja tulee sisälle.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Nyt joku viemään multa anaalineitsyys. Pakko saada tietää miltä tuntuu, kun joku panee mua takaapäin. Asun Keski-Suomessa ja olen nyt lomalla joten voin vaikka tulla sinne. Olen 32v

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu