Voittaja siittiö

On sanonta, että olet voittaja, kun olet se nopein siittiö. Siittiö on vain puolet perimästä. Olemme yhtä lailla olleet se odottava munasolu. Harva ajattelee olevansa odottava munasolu. Miksi emme samaistu feminiiniseen puoleen?
3127
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Täysin totta. Minusta tuli äitini näköinen, vaikka olen mies. Tiesittekö, että ennenvanhaan miehiä pilkattiin ja nöyryytettiin julkisesti, jos heidän lapsensa eivät olleet isänsä näköisiä?

Kun idiootteja ihmiset ovat ennen olleet? "Noitia" poltettu, jne.

Äänestä

Isäni hyväksyi minut pojakseen, kun teimme vaikuttavan kouluesityksen yli neljälle sadalle katsojalle ala-asteella, 80-luvulla.

Pirilaakson Nuuskapeikko

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

On sanonta, että olet voittaja, kun olet se nopein siittiö. Siittiö on vain puolet perimästä. Olemme yhtä lailla olleet se odottava munasolu. Harva ajattelee olevansa odottava munasolu. Miksi emme samaistu feminiiniseen puoleen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu