Mitä tehdä

Anonyymi

Noniin minulla on 14 vuotias tyttö ja 7 vuotias poika. Olin tulossa töistä 13.45 aikaan kotiin, kotona syötiin ja sitten otettiin poikani kanssa pyörät ja lähdimme polkemaan hänen kaverilleen ( hän oli jäämässä yöksi) ja kyllä en päästä lastani joka juuri on täyttänyt 7 kaupungin liikenteeseen yksin vielä.
Noh sitten tulin kotiin ja tyttäreni oli tottakai omassa huoneessaan yksin kuulokkeet päässä ja tosiaan ei kuullut minua. Kuulin voihketta ja Päätin mennä katsomaan mistä se kuuluu. Hänen ovensa oli raollaan ja näin mitä tapahtui😬. Hän sormitti itseään ja menin äkkiä ulkooven luokse ja pamautin sen kiinni jotta tyttöni luulisi että tulin vasta kotiin. Tiedän itsetyydytys on luonnollista ja siksi kysynkin että pitäisikö minun ostaa hänelle jotain dildoja? Ja olenko huono äiti jos ajattelen dildon ostamista 14 vuotiaalle tytölle🤔?

10

3539

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mene puhumaan tytölle ja kysy mitä hän on mieltä

    • Anonyymi

      Olet trolliäiti!

    • Anonyymi

      Synttärilahjaksi dildo on jees😛

    • <<Ja olenko huono äiti jos ajattelen dildon ostamista 14 vuotiaalle tytölle🤔?<<

      Jos hankit hänelle dildon, olet harvinaisen hyvä äiti. Juttele hänen kanssaan aiheesta ihan muina siskoina. Samalla luot hänen kanssaan myös yhteyttä, jossa seksiasioista keskusteleminen on aivan luonnollista.

      Olipa virkistävää kuulla, mitä fiksu äiti miettii. 🌹

      • Anonyymi

        Mitäs itse neuvoisit? Kertomaan että runkkaaminen tekee sokeaksi?


      • Anonyymi

        Itse samassa tilanteessa odottaisin otollista hetkeä. Antaisin tyttärelleni 50 euroa sanoisin olet iso tyttö, voit ostaa jotain kivaa millä voit yksin ollessa leikkijä. Ymmärrät varmaan mitä tarkoitan.


    • Anonyymi

      Ei nuoret halua vanhempien aina puuttuvan heidän seksuaalisuuteensa. Antakaa heidän itse opetella, ja jättäkää kyttäämiset pois. Jos tulevat kysemään, niin sitten on eri asia opastaa.

      • Anonyymi

        Trololoo


    • Kyllä suosittelisin itse ainakin dildon hankkimista.
      Mutta kirjoituksesi on jo puoli vuotta vanha, mitä teit?

    • Anonyymi

      Mun sillon täysi-ikänen serkku osti mulle dildon kun olin 13.
      Oli noloa saada se, mutta paras lahja mitä oon saanu.
      Että jos vaan kehtaatte hankkia tyttärillennne dildot, niin oikeesti hankkikaa, eikä se paljon maksa vaikkei käyttäskään. Ja kyllä se ainakin pakottaaa suorapuheisuuteen.

    Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oulaisten vaalit, hyvä alku mutta lisää toimenpiteitä tarvitaan.

      Hallituksen toimet rikollisuutta vastaan alkavat tuottaa tulosta. Puolueväriin katsomatta demokratian valtaa ja perustus
      Oulainen
      3
      3966
    2. Olet minua

      vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va
      Ikävä
      87
      2032
    3. Jos tapaisimme uudelleen?

      niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J
      Ikävä
      50
      846
    4. Hän on niin

      Hyvännäköinen. Vaikea vastustaa
      Ikävä
      47
      764
    5. Mies pyysi rahaa

      Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?
      Ikävä
      184
      728
    6. Mites nyt suu pannaan

      Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va
      Sysmä
      34
      728
    7. Nähdäänkö ensi viikolla

      paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.
      Ikävä
      35
      712
    8. Taas Lieksassa tyritty

      Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke
      Lieksa
      119
      705
    9. 35
      664
    10. Miksi tuota ei saada karkotettua Suomesta?

      Sillä näkyy olevan ilmeinen suojaväri. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/6af3161b-4cdc-4ca7-b6cd-1e745efd1a97
      Maailman menoa
      127
      648
    Aihe