Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

ass to mouth - kuka nuolee

joskus oon tääl lukenu, et (ymmärrettävästi)harvemmin naiset nuolee kalua, kun se on käyny anuksessa. Kuitenkin filmeissä sitä näkee useinkin. Ovatko ko. naiset vaan poikkeuksellisia mielihaluineen, vai mistä on kyse? Ainakaan trikkikuvista ei ole kyse! Tässä yks lyhkänen video, tässä käytetään tosin vain dildoa, mutta samapa tuo, kun värkki kuitenkin käy perseessä

http://download.otbm.com/movies/www.otbm.com_BWA_Stacy_part4.wmv
106548
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Perseestä en kalua suuhuni ota. Se on niitä harvoja juttuja joihin en suostu. järki pitää olla päässä näissäkin hommissa.

Äänestä

Musta tuntuu että moni pornofilmin naikkonen on jossain aineissa ja rahastahan ne sitä tekee. Itse en omaa paskaa nuolisi vaikka maksettaisi. Puhdasta miehen pyllyä voin kyllä nuolla.

Äänestä

ahteriin ajautumista putsaa paikat, sitä käyttävät kaikki näyttelijät...

Äänestä

kun olen oikein riettaalla päällä! mut ei siinä kalussa koskaan ole mitään ollut.

Äänestä

Kyllä minun vaimoni ainakin nuolee kyselemättä sen kummempaa, varsinkin jos haluaa vielä pimppaan pepun jälkeen niin sanoo, että saanko putsata.
Tosiasia on, ettäå ei se peppu sen likaisempi ole kuin pimmppakaan, taitaa siellä suussa olla eniten pöpöjä.
Minulla hän nuolettaa peppunsa kun olen lauennut sinne. Istuu päälleni ja puristaa spermat kasvoilleni, kuumentaa niin, että on yleensä alettava uudelleen hommiin. Tällainen vaatii hyvän parisuhteen, ei minua haittaisi, vaikka pieni kakkakikkare tulisi oheistuotteena, on minun rakkaasta ihmisestä kotoisin, tosin ei ole koskaan tullut. Että silleen.

Äänestä
  • nimittäin valutan ukolle mällit suuhun persiistä...yleensä johtaa toiseen varviin.

    Äänestä

  • Minna kirjoitti:

    nimittäin valutan ukolle mällit suuhun persiistä...yleensä johtaa toiseen varviin.

    tuollaisen naisen kun saisi omakseen...
    tai edes yhdeksi illaksi!

    [email protected]

    Äänestä

...pornon ammattilaiset osaavat hommansa, ja koska kondomin käyttö on melko tavallista nykypäivänä, niin samassa kun nahkavaltikka ulostetaan perseestä, niin katso niitä leffoja oikein tarkkaan. Käykö miehen nyrkki kinkkelin kärjen seutuvilla? Nämä heput poistavat kortsun unissaankin sellaisella liikkeellä eteei kokamaton vempula edes tajua... Ja juuri siitä syystä että annettaisiin tuo käsitys- Nainen nuolemassa kakkaista kikkeliä!

Pornonäyttelijät ovat ammattilaisia, ja heidän työnsä laatu takaa myynnin.... vrt. Rocco, esim...

Äänestä

Saa kyllä olla bakteerin rakastaja jos nuolee kyrpää peppuseksin jälkeen. Paskahan on TÄYNNÄ bakteereja!!

Äänestä
  • ota asioista selvää ennen kuin tulet tänne paasaamaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


??? kirjoitti:

joskus oon tääl lukenu, et (ymmärrettävästi)harvemmin naiset nuolee kalua, kun se on käyny anuksessa. Kuitenkin filmeissä sitä näkee useinkin. Ovatko ko. naiset vaan poikkeuksellisia mielihaluineen, vai mistä on kyse? Ainakaan trikkikuvista ei ole kyse! Tässä yks lyhkänen video, tässä käytetään tosin vain dildoa, mutta samapa tuo, kun värkki kuitenkin käy perseessä

http://download.otbm.com/movies/www.otbm.com_BWA_Stacy_part4.wmv

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu