APUA! Tyttöystävä ei suostu peppuseksiinn, ja se vituttaa
APUA! Tyttöystävä ei suostu peppuseksiin
Anonyymi
7<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Sitten vittuun :)
Et menetä mitään. Yliarvostettu juttu ja pillu on parempi.
Miksi+sen+tyttöystävän+pitäisi+suostua+peppuseksiin?
peppuseksi+on+luonnotonta+ja+perverssiä+toimintaa.
Mistä+motiivi+peppuseksiin+?
JOS+siitä,+että+koet+sen+pepun+olevan+tiukempi+ja+ajattelet+peppuseksin+siksi+olevan+parempaa,+niin+sinun+olisi+syytä+oppia+jotakin+pimpistä+ja+sen+toiminnasta+!
Jokainen+nainen+pystyy+supistelemaan+pimppilihaksiaan,+ja+saada+siten+se+pimppi+tuntumaan+tiukemmalta.
Jos+se+pimppi+olisi+koko+ajan+tiukka,+siis+ei+lihaksia+käyttämällä,+vaan+siksi,+että+se+reikä+on+niin+pieni,+niin+sehän+vasta+ongelma+olisikin!+Eihän+sinne+isompi+mahtuisi+edes+sisään,+jolloin+siitä+koko+ajan+tiukkuudesta+ei+oleisi+mitään+hyötyä,+pelkkää+haittaa+!
Jos+joku+nainen+ei+tiedä,+miten+noita+lihaksia+voi+harjoitella,+niin+voisin+toki+antaa+ohjeita,+maksua+vastaan+tietenkin.+Mitäs+sitä+ilmaiseksi+muille+iloa+jakamaan+???
Toki+voisin+perustaa+jonkun+"seksineuvontaluurin",+9,95+€/min+++mpm.
MUTTA:+Jotta+saisin+riittävästi+soittajia,+palvelua+pitäisi+mainostaa+paljon.
Luultavasti+tulovirrasta+90-99%+menisi+mainontakuluihin+!
Täytyy+vielä+ottaa+huomioon,+että+operaattori+ottaa+osansa+tuloista+ja+samoin+valtio,+joten+tuo+9,95+€/min+ei+tulisi+kokonaan+yritykselleni.
Tämähän+tässä+maassa+yrittämisessä+on+kieroa:
Valtio+ja+teleoperaattorit+ottavat+omansa+päältä,+eikä+kumpikaan+maksa+senttiäkään+mainoskuluista,+vaan+se+täytyy+yrittäjän+maksaa+kokonaan+omasta+osuudestaan.
Moni+soittaja+varmaan+pitää+tuota+hintaa+liian+kalliina,+mitä+se+saattaa+monelle+soittajalle+ollakin.
Mutta+kun+tuosta+otetaan+heti+päältä+valtio+ja+teleoperaattorin+osuus,+ja+siitä,+mitä+jää,+pitää+maksaa+mainoskulut,+niin+ei+sillä+yrittäjä+itse+silti+pääse+rikastumaan.
Eli+itse+teet+työt,+just+hätäseen+ehkä+saat+oman+niukan+toimeentulosi,+ja+sekä+valtio+että+teleoperaattori,+samoin+kuin+mainosmediat+saavat+enemmän+kuin+yrittäjä+itse.
Huono bisnesidea jokatapauksessa, koska netistä löytyy hyviä ohjeita ilmaiseksi. Eikä susta ehkä tulisi kovin hyvää seksineuvojaa muutenkaan jos asenne on tuollainen.
Peppuseksi ei ole sen luonnottomampaa kuin vaikka pillun tai kullin nuoleminen. Joidenkin mielestä se on kiihottavaa ja tyydyttävää, toisten ei, ja mitä nyt kukakin pitää perverssinä...
mainos yms. alvilliset kulut voit alvin osuudesta vähentää verotuksessa, tähän liittyy myös operaattorin alvit jne. joten voittomarginaali on arviotasi parempi, jos firma tuottaa hyvää tulosta niin laske tilikausi hieman tappiolle nostamalla parempaa palkkaa, palkkavero on pienempi kuin voitosta maksettava vero ja tappiollisen firman verotus hyötyy seuraavana tilikautena osittain plussana.
Onko kokemusta
miks tyttiksen pitäis suostua? kuitenkin pillua saa. persereikä on homoja ja pienikalusia varten! Ja kuitenkin kaikki haluaa kritisoida tätä niin sen voit tehdä osoitteeseen [email protected]
en itsekään suostuisi, yliarvostettua.