Suurin osa palstalla ruikuttavista TI:stä ei tunnu tekevän eroa metafyysisen ja elektronisen häirinnän välillä.
Jo yli sata vuotta sitten tiedustelupalvelut palkkasivat palvelukseensa noitia, okkultisteja ja muita noituuden tuntijoita. Einsteinin innoittamaan juden-tieteeseen (tyypillistä kätkeä jokaisen kehossaan tuntema VRIL-voima) maailmankaikkeudesta jumittuneet nykypäivän kuluttajabotit, eivät enää erota eteeristä häirintää (käy fyysiseksi) elektronisesta häirinnästä. Ehkä tämä on myös tavoitetila ollut vuosikymmeniä sitten tiedustelupalveluilta, että ihmiset ovat tyhmiä totuuksien suhteen.
Noituus ja joukkovaino
4
429
Vastaukset
- Anonyymi
Saatana huijaa hulluja niin että ne ei edes usko saatanaa tai jumalaa olevan olemassakaan...
- Anonyymi
Meller kertoi että eliitti-natsit (= satanisteja) myös käytti adrenokromia eli 'lastenverta' juutalaisista saatua,....?-
tarkottaa että muinainen kultti-homma tuo adrenokromi-homma?- Anonyymi
Eipä se kaasutetun uhrin veri tainnut olla kovinkaan terveellistä nautittavaksi.
Eikä sellaisesta toiminnasta ole koskaan missään historian kirjoissa puhuttu, ottaen huomioon että leireiltä jäi paljon väkeä eloon, jollaisia minäkin olen ihan henkilökohtaisesti tavannut, niin tuollaiset väitteet näin vuosikymmenten jälkeen on täysin arvottomia.
- Anonyymi
Loitsut vaan takasin niin ottaa lähettäjälle kipiää.
Ketjusta on poistettu 19 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse53727SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo1933619Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv1283370Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky713342Korpelanvaara
Korpelanvaaran alle tulee uusi hevosurheilu keskus monen miljoonan investoinnit202186Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv251768- 341535
- 321471
- 911403
- 151333
