Naisseuraa haluavat miehet

Anonyymi

4

<50

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Feministeillä on pakonomainen tarve selittää ja todistaa, että naisen sukupuolielinten herkät ja erogeeniset alueet ovat yhtä suuret, ja oikeastaan huomattavasti laajemmat kuin miesten peniksessä.

      Tämäkin seksologirouva selittää ja päättelee muovisen vaginamallinsa äärellä asiaa tällä tavalla:

      "Tässä kohdassa naisen sukupuolielinten alueella on
      ihan samaa kamaa, kuin mitä peniksen varressa on.
      Siitä voi ehkä päätellä, että myös näiden naisen
      alueiden hierominen on todella miellyttävää."

      Voi siis "ehkä päätellä" noin. Vaan eipä pidä paikkaansa nämä maksettujen seksiasiantuntijoiden propagandistiset selostukset.

      Ne oikeat alan asiantuntijat,eli parisuhteessa elävät lesbot ovat tutkineet sekä omansa että toinen toistensa erogeeniset alueet kymmeniä ja satoja kertoja. Lopputulos on se, että naisen clitoris lopulta on se kaikkein tärkein ja keskeisin asia naisen orgasmin ja mielihyvän kannalta.

      Vakiintuneessa lesboseksissä noin 95% ajasta keskitytäänn clitoriksen hyväilyyn ja hyvänä pitämiseen. Se loppu 5% uhrataan partnerin muille erogeenisille alueille.

      Vakiintunut, asiansa osaava lesboseksi keskittyy lopulta hyvinkin kapeasti partnerin clitoriksen nupukan hyvänä pitämiseen.

      • Anonyymi

        LInkki tähän tietoon, kiitos.


    • Anonyymi

      mitä sensuroitavaa siinä on
      jos vessapaperi ei ole ilmaista
      niin eikö silloin : raha määrää jalkovälin?

      • Anonyymi

        Häh?


    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      122
      4825
    2. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      185
      4518
    3. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

      Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
      Ikävä
      117
      1942
    4. Tylsille treffeille

      Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
      Tunteet
      403
      1711
    5. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      33
      1482
    6. Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan

      Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann
      Ensitreffit alttarilla
      7
      1259
    7. Upeeta! Rauha tulee pian!

      Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is
      Maailman menoa
      376
      1216
    8. Minkä lempinimen olet

      antanut kaivatullesi?
      Ikävä
      75
      1145
    9. Mitä hyvää olet

      aiheuttanut kaivatullesi?
      Ikävä
      74
      1055
    10. Miksi et halua

      Seksiä sen kanssa jota rakastat? Vai ajatteletko että hän ei halua?
      Ikävä
      92
      1008
    Aihe