Tutustukaa oheiseen linkkiin. Onnea matkaan!
https://www.iltalehti.fi/iltv-hyvaolo/a/4573ddd1-951d-46bd-9c53-7633def11c53
Naisseuraa haluavat miehet
4
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Feministeillä on pakonomainen tarve selittää ja todistaa, että naisen sukupuolielinten herkät ja erogeeniset alueet ovat yhtä suuret, ja oikeastaan huomattavasti laajemmat kuin miesten peniksessä.
Tämäkin seksologirouva selittää ja päättelee muovisen vaginamallinsa äärellä asiaa tällä tavalla:
"Tässä kohdassa naisen sukupuolielinten alueella on
ihan samaa kamaa, kuin mitä peniksen varressa on.
Siitä voi ehkä päätellä, että myös näiden naisen
alueiden hierominen on todella miellyttävää."
Voi siis "ehkä päätellä" noin. Vaan eipä pidä paikkaansa nämä maksettujen seksiasiantuntijoiden propagandistiset selostukset.
Ne oikeat alan asiantuntijat,eli parisuhteessa elävät lesbot ovat tutkineet sekä omansa että toinen toistensa erogeeniset alueet kymmeniä ja satoja kertoja. Lopputulos on se, että naisen clitoris lopulta on se kaikkein tärkein ja keskeisin asia naisen orgasmin ja mielihyvän kannalta.
Vakiintuneessa lesboseksissä noin 95% ajasta keskitytäänn clitoriksen hyväilyyn ja hyvänä pitämiseen. Se loppu 5% uhrataan partnerin muille erogeenisille alueille.
Vakiintunut, asiansa osaava lesboseksi keskittyy lopulta hyvinkin kapeasti partnerin clitoriksen nupukan hyvänä pitämiseen.- Anonyymi
LInkki tähän tietoon, kiitos.
- Anonyymi
mitä sensuroitavaa siinä on
jos vessapaperi ei ole ilmaista
niin eikö silloin : raha määrää jalkovälin?- Anonyymi
Häh?
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin2463342Miten juhlitte ensi lauantaina?
Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.3642992Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?
Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,202008Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.821861Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa
Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e651788Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?591662MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,131553- 1251512
Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa
Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.4851429Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle
Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S11414