Jos jotakin kautta mulle varmistuu se

Että tuo yksinhuoltaja on poistanut sen nii sit mä meen ja monotan sen hengiltä.
Ja tää ei oo enää vitsi vaan totisinta totta. Tämän jos minkä mä toteutan jos se asia varmistuu mulle.
5432
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Noniin ja taas FOBBA kuulolle..

Äänestä
  • Anna mennä! Anna mennä! Anna mennä!
    Se olisi itseasiassa helvetin hyvä juttu jos fobba on kuulolla ja päättää laittaa tietopyynnön tälle serverille. Silloin saisin sen takaisin ja mua ei haittaa vittuakaa vaikka se maksais 100 000€

    Äänestä

  • Jääkö tässä minulle ainoaksi vaihtoehdoksi se, että menen potkimaan nuo molemmat hengiltä, saadakseni aikaan esitutkinnan, jossa kaivetaan nämä kirjoitukset esille, jotta saan sen takaisin?

    Koska mua ei kiinnosta vittuakaan vaikka joutuisin linnaan sen takia.

    Mä oon valmis tekemää ihan mitä vaan sen eteen että saan sen takaisin.

    Äänestä

????? mitä en saa poistaa?????

Äänestä

Niin että mitä oli?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Että tuo yksinhuoltaja on poistanut sen nii sit mä meen ja monotan sen hengiltä.
Ja tää ei oo enää vitsi vaan totisinta totta. Tämän jos minkä mä toteutan jos se asia varmistuu mulle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu