Tena mainio kasvomaski

Sukkahousu päähän ja Tena suoja alle.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

On varmaan ihan hyvä. Varsinkin jos kärsii syljen karkailusta.

Äänestä

Jos tenaan laittaa gumminauhan, niin ei tarvitse välttämättä laittaa sukkahousuja tai sipulisäkkiä päähänsä, ellei sitten ole menossa pankkiin!

Äänestä

Metsäjussi ei maskeista piittaa ja ei niitä tule koskaan pesemään tai vaihtamaan
.

Äänestä

Kumpi parempi käyttämätön vai käytetty tena?

Äänestä

Eikun vessapaperia pään ympäri. Sitä on oletettavasti useimmilla ja paljon.

1Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Sukkahousu päähän ja Tena suoja alle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu