polttaa koraanin Göteborgin pahamaineisessa Rosengårdin mamulähiössä. Jos näin tapahtuu tulee massiiviset muslimimellakat varmasti ympäri Ruotsia.
Yrittääkö Ruotsin hallitus estää tanskalaispoliitikon tulon maahan?
Yrittääkö Ruotsin hallitus estää tanskalaispoliitikon tulon maahan?
Vastaukset 17
Vanhimmat
Hyvä hyvä.
Pakkohan niitä vanhoja kirjoja on jotenkin hävittää, ei kai niitä ikuisesti voi pitää.
Meidän Markohan viskeli koraania vuosi sitten vaalikampanjassa narinkkatorilla. Ei uskaltanut tuikata tuleen kuitenkaan, jossain peltipöntössä olisi hyvin Allahin sana palanut.
Rohkeutta löytyy enemmän kuin Jari Tervolta, ei ole raamattua paiskova nössö kuten meidän Jari.
Nyt äkkiä lähettäkää Jone Nikula kännissä potkimaan kristittyjen bussia jotta tätä valtavaa skandaalia voitaisiin kompensoida, äkkiä radioVok risteily pystyyn ja kirkkoveneen kimppuun!
Oikein hyvä polttaa tuollainen toivottavasti palaa hyvin
Kyllä.
Toivottavasti kukaan ei pääse estämään tekoa varmaan melko härdelli tulee olemaan
Kyllä tulee jos tuo tapahtuu.
Ehtiikö kotimainen roskakirjallisuuden tekijä sammuttamaan sen?
On persuilla jännät leikit.
Koraanjea palaa tulipaloissa ympäri islamilaisen maailman.
Miten muslimit voisivat tämän estää ?
Tulelle on julistettava fatwa.
Ja Suomi pyytää anteeksi Tanskalaisten ja Ruotsalaisten puolesta!
Aivan kuten aikoinaan Tanskalaisten Muhammed pilakuvienkin takia, vaikka asia ei Suomelle mitenkään kuulunut!
Pääministeri Vanhanen ja ulkoministeri Tuomioja pyysivät televisiossa anteeksi asiaa.
Voisin lahjoittaa sytkärin kyseiseen tapahtumaan. On se niin hyvä! Siis tapahtuma, mutta on toki toi vanha Ronssonkin hyvä.
Hyvää siedätyshoitoa musulmaaneille.
Ei tuossa mitään muuta ongelmaa ole kuin se, että toivottavasti tuli ei leviä mihinkään tärkeille alueille.