Kokoomus sai Yleltä vielä 15 pinnaa. SDP 25.

SDP jo yli 60 prosenttia suositumpi kuin KOk.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mitä Petteri tekevät.

Äänestä
  • Vetävät mäkin naamalle.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Vetävät mäkin naamalle.

    Muistuttaa USA LAISTA klaania.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Muistuttaa USA LAISTA klaania.

    Voihan trumppia.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Voihan trumppia.

    Hei, täällä on mahtava KOKmeiniki.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

SDP jo yli 60 prosenttia suositumpi kuin KOk.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu