Aleksi Valavuorella muhkea velka ulosotossa

eli 642 000 euroa kertoo Seven.
274
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Todella kupla tämä Valavuori !

Äänestä
  • Eikö sillä ole mitään omaisuutta (noilla tuloilla), että ulosotto voisi periä? Miten kukaan maksaa tuolle mistään yhtään Euroa? Ei se edes maallikon silmin ole koskaan ollut vakuuttava tempauksineen. Kehtaa vielä pullistella julkisuudessa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

eli 642 000 euroa kertoo Seven.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu