Boikotoikaa Tori.fi sivustoa.

Anonyymi

Sivusto täynnä viruksia ,ala-arvoisia tuotteita ja huijaria. Jos etsitte halvalla hyvää menkää ihmeessä tarkistamaan HUUTOKAUPAT.COM. Kaverini osti reilu 100 neliöisen talon sieltä kuntokartoitettuna 3500€. Myös huonekalut ja lasten sähkölaudat, työkoneet, sielä paljon parempaa tavaraa. Huutonet ja Tori. Fi täynnä luteita ja sivustot ovat 2000 luvun alun muinaisjäänne, jolloin vaihtoehtoja ei ollut. Ite huusin talveksi 350€ katsatetun Volvo S60 henkilöauton ja kaveri mitsun 4- veto maasturin skoopilla 1200€.. Tätä päivää. Ketä teistä on huijattu tai yritetty Tori. Fi sivustolla? Nyt on hyvä aika ottaa sinne yhteyttä, koska firmani omistajat haastavat sivuston oikeuteen ja teidän kaikkien tulisi ottaa torin asiakaspalveluun yhteyttä. Voitte saada rahat takaisin!!!!!!! Menkää asiakaspalvelu ja ”Muut asiat”Kertokaa vaatimuksenne, koska he väittävät teidän olleen väärässä jos teitä huijattiin , vaikka lain mukaan he ylläpitäjinä ovat täten vastuullisia huijareista. Sivusto on dinosaurus ja sen on aika korvata menetykset, ennenkuin häviää.. lopettamassa lakisyistä muutenkin. Ottakaahan saatavanne! Jaossa useita satoja tuhansia. Käräjillä ne rahat nykypäivänä tehdään.

2

123

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      No nyt oli skitson oloinen aloitus postaus.... Pystytkö linkkaamaan väitteillesi mitään näyttöä?

      Itse käyttänyt tori. Fi palvelua reilu 5 vuotta päivittäin, ostanut noin 200 autoa, reilu 10000e edestä työkaluja ja rakennustarvikkeita, antiikkia, elektroniikkaa jne enkä kyllä allekirjoita mitään väittämääsi todeksi.

      Olen myös myynyt vähintään 300 eri ostajalle myytäviä torin kautta, ja suurinosa mennyt kuten sovittukin. toki yksityisten kauppojen kanssa pitää aina varautua vesiperään ja ongelmiin mutta sama se mikä palvelu kyseessä niin aina niitä välillä sattuu.

      Mitä viruksiin tulee, eipä ole yhtään virusta tullut eikä yksikään virustorjunta ole torin käytöstä varoittanut vielä ainakaan 3 pöytäkoneella, puhelimilla eikä tableteilla. Kannattaa aloittajan tarkistella nyt kriittisemmin muiden sivujensa käyttöä missä vierailet ja vitustorjuntaa.

      Ja omat kokemukset huutokauppa. Com:ista on se, että siellä myydään jäätävä määrä kiinan krääsää yli markkinahintojen. Ei sieltä kannata katsoa mitään ainakaan uutena, käytetty tavara voi olla laadukasta. Mm: aa-relisointi, Salosen vauhti, rawest ja kone-keltto myyvät pelkkää roskaa, yleensä ilmoituksissa vielä mainitaan huippulaatu, ammattilaislaatu jne.

      Puhuit että firmasi omistajat haastavat torin oikeuteen, ihan mielenkiinnosta, mikähän firman nimi mahtaisi olla?

    • Anonyymi

      torissa annetaan osastolla hyviä tuotteita, ihmetyttää vain että vaikka heti ottaa yhteyttä tuote on jo mennyt. Samoin annetaan osastolla on usein samalla myyjällä useita tuotteita myytävänä ja juuri tämä "annetaaan" tuote on juuri mennyt. Tämä on mainos eikä annettavaa tavaraa edes ole !

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa

      Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu
      Maailman menoa
      105
      7527
    2. Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa

      10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö
      Maailman menoa
      237
      7414
    3. K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä

      vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon
      Maailman menoa
      145
      5137
    4. Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen

      Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos
      Maailman menoa
      140
      4819
    5. PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT

      * * PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT - ! ja jätti MaksuHuolet -Kansan Maksettavaksi -! *
      Maailman menoa
      42
      4570
    6. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      87
      4269
    7. Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt

      viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta
      Maailman menoa
      116
      4090
    8. Ootko sä nainen suuttunut

      jostain? Harmi jos tullut väärinkäsityksiä.
      Ikävä
      164
      1802
    9. Nainen, sanotaan että totuus tekee kipeää

      Ehkä mutta se voi olla myös se kaikkein kamalin asia kohdata. Kuplassa on turvallista, kun tietää vähemmän on helpompi.
      Ikävä
      9
      1589
    10. Valtio lopettaa pienituloisten perheiden kylpylälomien tukemisen

      Pienituloiset suomalaiset ovat voineet vuosikymmenten ajan hakea tuettuja lomia terveydellisin, sosiaalisin ja taloudell
      Maailman menoa
      255
      1442
    Aihe