Harry-setän finaali

Onkohan se nyt sitten Upin kans tilannut Skräpät finaaliin ?
Viedään pelit viimeiseen asti, kerätään lipputulot ja Narrit vie sitten näyttävästi pokaalin sinne "juurettomaan maaperään".
Voi Harry hyvä - meill´on Tenki ja sillä lentokeli !!!
3179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Vaik mä olen RAUMALAINEN ja ko todennäkösest on Kärpät-Jokerit finaali ni kyl mä olen Kärppien puolel Jokerit:teil on Metropolit,Jantunen ja Thomas teil on lentokelii LUVASSA

Äänestä
  • oon ihan samma mieltä, et jokereille tulee noutaja

    Äänestä

  • Rane vaan kirjoitti:

    oon ihan samma mieltä, et jokereille tulee noutaja

    Vaik oon Ipan mies niin uskon ja toivon Lukon voittoon. Se on ainoo noist neljäst jolle ton mestaruuden suon. Toivon et se Lukon kurssi kääntyy tänää ylöspäin aina sinne mestaruuteen asti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Batman do kirjoitti:

Onkohan se nyt sitten Upin kans tilannut Skräpät finaaliin ?
Viedään pelit viimeiseen asti, kerätään lipputulot ja Narrit vie sitten näyttävästi pokaalin sinne "juurettomaan maaperään".
Voi Harry hyvä - meill´on Tenki ja sillä lentokeli !!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu