tallenteet ei näkyneet. Piti vetää boksista virtajohto irti ja painaa virtanappia 3 sekuntia ja odottaa kunnes boksin valo ei enää vilku.
Tallenteet alkoi taa näkyä.
Elisa viihde alkoi tökkiä pahasti
Anonyymi
5
108
Vastaukset
- Anonyymi
kummallinen vika.
- Anonyymi
ohjeet vian korjaukseen oli elisan internet sivulla.
- Anonyymi
On se jännä kun ihmiset eivät lue uutisia:D Sitten ihmetellään mikä vikana kun uutisissa on puhuttu viasta jo 2-päivää. Hei haloo! Järki päähän..
- Anonyymi
Eipä tuosta mitenkään laajasti uutisoitu ja sittenkin vasta kun häiriö oli jatkunut jo kaksi päivää
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eipä tuosta mitenkään laajasti uutisoitu ja sittenkin vasta kun häiriö oli jatkunut jo kaksi päivää
Onhan laajasti uutisoitu..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2944791Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1353076Miksei Björn Wahlroos jaa rahaa köyhille?
Esimerkiksi Nordean tiloissa? Vai tuovatko ne köyhät hiekkaa marmorilattioille ja siksi ei pysty mursunviiksi pystyyn k522993Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn281551Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2271252- 471199
Yksikään persu ei ole saanut Nobelin palkintoa
Kertoo paljon persujen älyn puutteesta. Demareista mm. Ahtisaari on kyseisen palkinnon saanut.71016Miten antaa merkki hyvin eri ikäiselle miehelle, että kertoisi toiveensa ja ajatuksensa?
Olen pitkään pitänyt miehestä, joka myös varmasti minusta. Hän ei tosin kerro ihastumisesta, eli voi hyvin olla, että tu781001Paskalaista valokuitulakiin
Nyt maksajiksi joutuvat kaupunkilaiset eivätkä mökkiensä ulkohuusseissa kakistelevat mummot. Nimittäin EU määrää jokais52989Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme
Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu58981