Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

lihavaa viina persoa

Mies, 54v, VANTAA
Haen lihavaa 130kg / alle 180cm , viinaasta nauttivaa pullukkka miestä. Vedetdään yhdessä kännit ja lisää haetaan viinaa Viron laivoilta :)
[email protected]
045 - 7873 6332
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ota vaan ihan keskenäs ittes hengiltä siihen auttaa korona ja viru valge

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mies, 54v, VANTAA
Haen lihavaa 130kg / alle 180cm , viinaasta nauttivaa pullukkka miestä. Vedetdään yhdessä kännit ja lisää haetaan viinaa Viron laivoilta :)
[email protected]
045 - 7873 6332

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu