Miltä filmeiltä löytyy upea nainen kuvaushetkellä sellainen 25-30 vuotias rintava. pitkä punainen tukka. Olen pari kohtausta nähnyt.
Mitkä deeveedeet kannattaa ostaa, jos haluaa hänen aktejaan fimiarkistoonsa.
Suomipornon punapää Suvi.
10
3307
Vastaukset
- Anonyymi
Ei munaton mies moisia tarvitse
- Anonyymi
No sinä et todellakaan kun olet ämmä ja aivoton itseään toistava idiootti.
- Anonyymi
Mistä tiedät kommentoija on mies.Voi olla samanlainen lepakkolainen kuin sinä dorka.
- Anonyymi
Eikö kukaan tosiaan tiedä, aloitus kerää vaan pällejä irvimään toisilleen.
- Anonyymi
Vittuako sulle kuuluu?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vittuako sulle kuuluu?
Painu sä nyt vittuun tästä ketjusta, jos et pysty asialliseen keskusteluun.
- Anonyymi
Mitähän tässä Suvissa on sellaista, että ärsyttää näin tätä erästä "keskustelijaa"
Aloittajalle voin kertoa, että ainakin Suomipaketti ykköseltä löytyy Suvia. En tiedä löytyykö muualta. - Anonyymi
Suvi on hot.
Itselläni on ollut kunnia harrastaa seksiä Suvin kanssa vuonna 2004 eli juuri ennen kuin hän aloitti filmitähtenä. Kerta kaikkiaan upea ja seksikäs nainen:).
- Anonyymi
Kylä käyp katteeks:)
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse984822Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1143952Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2113850Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1202265Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575801987Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.801376- 1371334
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1691309En ymmärrä ateisteja!
Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???5531198- 531135