Olen huomannut, että suomalaiset turskat todella kadehtii seksityöntekijöitä!!!! Olen kaunis, nuori, urheilullinen ja plajon siviilissä aina kehuja saanut esim. luonteesta, sosiaalisista taidoista, fiksuudesta jne. Minä en voi maksullisilla tapaamisilla esiintyä kroppani kanssa, kuin esim. fitness tähtöset lavalla, koska saan todella rumia kateellisia mulkaisuja kroppaani näiltä löysiltä, läskeiltä, huonoryhtisiltä, ruma naamaisilta säälittäviltä turskilta, jotka ei ole yhtään mitään, eivät menesty edes työelämässään hyvin. Kateellinen naama vaan näkyy, muna seisoo testosteronittomuuden johdosta vain just ja just ja nainen joutuu tekee hirveesti töitä, kun miehestä ei ole mihinkään ja naisen pitäis sormikin jo työntää turskan perseeseen, kun turska täysin tervettä miehistä ylpeyttä vailla. Turskat oksettaa. On oikeasti tosi surullinen asia, jos joku nainen joutuu myymään itseään, koska seksinosto Suomessa vetää ihan kamalia miehiä puoleensa, sellaisia, joita ei virallisesti kehtaa missään näyttää. Ne ovat niiiin KATEELLISIA säälittäviä vätyksiä, joilla on naiseudessa varmasti todella epäonnistunut äiti ollut. Hyhy.
Asiakkaat kadehtii
Anonyymi
13122
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Joitain säälittää se, kun Suomessa joutuu tällaiset kauniit, terveet ja urhelilulliset nuoret naiset myymään itseään, kun taas hyvissä viroissa Suomessa esiintyy rumia, lihavia, rupsahtaneita vanhoja akkoja..
Kertoo paljon Suomesta tämä.
Aloittaja kertoi juuri kaiken oleellisen itsestään hyvä hyvä 👌
Koska nykyisin Suomessa läski nainen haluaa olla K-O-K-O-N-A-I-N-E-N.
Kehut itseäsi liikaa, se ärsyttää. Terveitsetuntoisen ei tarvitse kehua, senkun elelee onnellisena.
Mieti sitä.
Paljon matkustaneena hämmästelen aina Suomalaisten halua olla siivottoman näköisiä. Ei toki kaikki, mutta huomattavan suuri osa naisistamme on ylipainoisia, tatuoituja, lävisteltyjä, värjänneet kotona tukkansa kamalan näköiseksi ja pukeutuvat säkkeihin. Hyi saatana.
Kaikki mikä peittää, kaunistaa.
Moni kakku päältä kaunis
Olen naisena miettinyt, miltä tuntuu harrastaa seksiä maksullisena naisena. Kun asiakkaitaan ei voi valita- mukaan mahtuu varmasti miehiä laidasta laitaan. Joku ylipainoinen, huonon hygienian omaava mies..noh, kait se raha kuitenkin antaa jotain takaisin.
Tekiskö mieli koittaa puhdasta poikaa?
Olet väärässä. Asiakkan voi toki valita, viimeitään käännyttää ovelta.
Sananvalintasi ja tyylisi osoittaa, ettei sinusta ole ainesta kunnolliseen asiakaspalveluun.
^Olet mies, joka haluaa maksulliselle naiselle pahaa. Luulet, että hänen täytyy ottaa se kauhein törkimyskin. Surullista, jos näin täytyy, suurimman osan ei onneksi tarvitse.