Tänään taas voi soittaa...

... kaikki Lexan tai muun huijjarin uhriksi joutuneet uskontojenuhrien vertaistukipuhelimeen. Tässä se huono TVM verrattuna että ei maksa niin paljoa.
2229
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllä näihin soittojen pitää maksaa väh. 30 euroa/minuutti. Se kertaa 60 kertaa 24 kertaa 30, niin ihan hyvin tienaa kuukaudessa jopa korona-aikana.

👍

Äänestä
  • Sitten voi sijoittaa vaikka arvokiinteistöihin Helsingissä ja voi ostaa muutaman monitorin lisää seurattavaksi ja käydä päiväreissulla Israelissa, jos mieliteko yllättää.

    👍

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


MrMorden_ kirjoitti:

... kaikki Lexan tai muun huijjarin uhriksi joutuneet uskontojenuhrien vertaistukipuhelimeen. Tässä se huono TVM verrattuna että ei maksa niin paljoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu