NHL ei keskeyttäisi pelejä.....?

Jos poliisi ampuisi valkoihoista huumemiestä,se jos mikä on rasismia,että katsovat
mustan miehen olevan jotenkin arvokkaampi?
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

suomessa kohdellaan arvokkaasti näitä
oulussa vanhuksen raiskaaja,
oliko se etelä suomes liberialainen siivojaa raiskasi myyjän ja vorosi kassat.. pakolentokin oli tilattu mutta ei ehtiny paeta..

tikkurila ylpeys varasti veitsen millä huitaisi myymälävartijaa kurkkuun jne..

ei näitä suomesa ammuta .

1Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Jos poliisi ampuisi valkoihoista huumemiestä,se jos mikä on rasismia,että katsovat
mustan miehen olevan jotenkin arvokkaampi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu