Etsitkö yksityistä espanjakurssia Fuengirolassa?

Nimeni on Euqueria Ahonen. Hankin lisensiaatin tutkinnon koulutuksesta Instituto Superior Pedagógico "Enrique J. Varonasta Havannan kaupungista. Osallistuin myös Haaga-Helian ammattikorkeakoulussa Helsingissä pidettyyn 60 opintopisteen korkeakouluopettajien koulutusohjelmaan.

Asusin Suomessa 15 vuotta, missä työskentelin erilaisissa ammattikorkeakouluissa mm. Hämeenlinnan, Riihimäen, Valkeakosken, Mikkelin ja Hyvinkään kaupungeissa. Nyt asun perheeni kanssa Fuengirolassa ja opettan espanjaa suomalaisille perinteisellä tavalla ja Internetissä.

Henkilökohtainen kokemukseni kieltenoppimisesta on vaikuttanut opetusmetodologiani ja auttanut minua kehittämään tehokkaita oppimisstrategioita.
Käyttäen aitoa espanjalaista materiaalia, kuten lehtiä, sanomalehtiä tai TV: tä, luon omia opetusmateriaaleja auttaakseni sinua rakentamaan taitoja kommunikoida paremmin. Voit oppia omalla tasollasi ja tahdissasi oppitunneilla, jotka on suunniteltu erityisesti erityistarpeitasi ja kiinnostuksen kohteitasi varten.

Opetukseni ovat rentoja ja hauskoja. Voin opettaa aloittelijoille, keskitason ja edistyneille opiskelijoille.

Yksityinen henkilökohtainen oppitunti maksaa
10 tuntia /110,00 EUR
15 tuntia / 150,00 EUR
20 tuntia / 185,00 EUR

Alennuksen ryhmille (2-4 opiskeliaa)
Tarjoan 15% alennuksen, jos kurssi on varattu ja maksettu etukäteen.

Vastaan mielelläni kysymyksiisi.

Ota yhteyttä osoitteeseen [email protected]
WhatsApp: 34 687 338 180
https://www.facebook.com/espanjanopiskelu
https://www.e-tutora.com/

0

129

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

        Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
        Maailman menoa
        98
        6128
      2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

        STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
        Maailman menoa
        349
        5577
      3. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

        On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
        Maailman menoa
        52
        2639
      4. Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta

        Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-2000011780852
        Maailman menoa
        104
        2036
      5. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

        Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
        Maailman menoa
        107
        1758
      6. Onko kaivattusi

        liian vetovoimainen seksuaalisesti?
        Ikävä
        115
        1626
      7. Puolen vuoden koeaika

        Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
        Ikävä
        19
        1603
      8. Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan

        Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju
        Kotimaiset julkkisjuorut
        180
        1267
      9. On todella hassua

        Ajatella että pitäisit erityisen kuumana tai seksikkäänä?
        Ikävä
        73
        1177
      10. Nuoret hakevat eläkkeelle, vaikka eivät ole olleet vielä töissäkään

        hyvin menee. Pieni vastoinkäyminen elämässä, ja heti masennutaan. Monet alle 30-vuotiaat hakevat työkyvyttömyyseläkettä
        Maailman menoa
        188
        988
      Aihe