Hamilton voitti ja

Perstappi Bottaksen perässä.
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Yhtä tylsää ku Schumacherin aikoina. Sama jätkä voittaa aina. Lopetin aikoinaan kisojen seuraamisen Schumin takia. Nyt lopetan Hamiltonin takia.

Äänestä

Joko polvistui taas ja nolasi lajin lisää?

Äänestä
  • Ensin oli hiljainen hetki jonkun joskus Spassa kuolleen muistoksi. Ympyrässä seisoskelivat. Sen päätyttyä minusta näytti että hamilton oli yksinään konttimassa.

    Äänestä

Ehkä Bottas pärjäisi paremmin, jos tekisi jotain perässä olevalle perstapille.

Äänestä
  • Ajais etes karkuun

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ajais etes karkuun

    Tai blokkais heti starissa ulos kerrankin.

    Äänestä

  • Ehkä sinä voisit käydä nuolemassa sen aina kisojen jälkeen.

    Äänestä

Nuoliko ne muut kuljettajat taas polvillaan sen kengät puhtaaksi? Varmaan hävisivätkin tahallaan!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Perstappi Bottaksen perässä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu