Juontaja Susanna Laine jättää Puoli seitsemän -ohjelman

Anonyymi

Juontaja Susanna Laine jättää Puoli seitsemän -ohjelman. Uutinen paljastettiin tänään maanantaina illan suorassa lähetyksessä.
Mahtaa olla jo eläkerahat tienattu eiku elakkeelle

6

133

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Menis tuokin oikeisiin töihin niin tietäis mitä väsymys on. Kyllästyminen on aivan eri asia.
      Onko Susannaltakin tulossa oma tv show missä haastattelee kavereitaan?
      Ei tuo höpötysohjelman teko kyllä kovin raskasta ole.
      Nyt näitä on jo liikaa ja joka kanavalla.

    • Anonyymi

      Tämä ohjelma on alkanut valitsemaan naistoimittajia ja juontajia ulkonäön mukaan.Mikon naisjuontoparin tulee olla yli 175 cm pitkä malli ja taustatoimittajanaisten tärkein kriteeri myös kauneus. Totti esitteli 2 uutta juontajaa mies ja missin näköinen nainen.
      Susanna ja Ella ovat hyviä juontajia, ei sen puoleen. Ella on karismaattinen ja toivottu paluujuontaja.
      Myös taviksen näköisillä naisilla pitäisi olla pääsy edes taustatoimittajaksi jos on pätevä.
      Miesten ei tarvitse olla mallin vaatimukset täyttäviä täs ohjelmas mutta naisten näköjään täytyy.

    • Anonyymi

      Marja Hintikka paras juontaja mitä tuossakin tyhjänpäiväisessä ruuduntäytteessä on koskaan ollut.

    • Anonyymi

      Eilen oli ohjelmassa oksennus Cristall Snow. Miksi MTV laskee ohjelmaan naisten vaatteissa esiintyvän miehen.
      Käänsin välittömästi kanavaa, kun näin ohjelman. Se tuon miehen naisten vaatteissa esiintyminen saa sisukset kääntymään ympäri.
      Se mies naisten vatteissa saa todellakin lähes oksentamaan. Sellaistako olisi katsottava, en todellakaan voi katsoa.

      • Anonyymi

        Sanasta sanaan samaa mieltä


    • Anonyymi

      Susannahan on tulossa Salattuihin Elämiin en tiedä milloin ja ketä näyttelee.Täytyy seurata että milloin hän saapuu Pihlajakadulle.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla

      "älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen
      Maailman menoa
      25
      2684
    2. Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta

      Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään
      Maailman menoa
      40
      2332
    3. Ei tule uni

      Kuten epäilin. Onneksi viime yön sain ihan hyvin nukutuksi. Tiesin kyllä, ettei tästä mitään tänään tule.
      Ikävä
      62
      1308
    4. Miksi juuri Venezuela?

      Kaikista maailman valtioista Trump otti silmätikukseen Venezuelan. Mutta minkä ihmeen takia? Kyseessä on kuitenkin vähäp
      Maailman menoa
      299
      1231
    5. Toivon sulle silti hyvää

      Väärinkäsityksiä tapahtuu, mutta nyt on uusi vuosi ja uudet kujeet.
      Ikävä
      41
      986
    6. Tiedän, että olet luonnevikainen

      Haluaisin vain todeta olleeni väärässä tässä asiassa.
      Ikävä
      42
      967
    7. Pitäisikö meidän

      Sitten nähdä ilman että siitä tehdään ongelmaa?
      Ikävä
      77
      894
    8. Jos mies olet oikeasti...?

      Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh
      Ikävä
      77
      877
    9. Nautitko riidan haastamisesta?

      Itse olen hyvin kärsivällinen ja sopuisa noin yleensä, mutta osaan tarvittaessa olla hankala. Niin metsä vastaa kuin sin
      Sinkut
      175
      803
    10. Akateemikko Martti Koskenniemi vertaa Trumpia Putiniin

      "-Suomalaisena on syytä olla huolissaan siitä, että Yhdysvallat näin vahvistaa 1800-luvun alkupuolella julistamansa etup
      Maailman menoa
      94
      798
    Aihe