Suomi eroaa EU:sta

Striimaa Juhani Korhonen. Mielenosoitus nyt eduskuntatakon portailla.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ilta-sanomat ei tiedä mitään. Maksaakohan ne palkkion kun vihjaa uutisen.

Äänestä
  • Saako makkaraa? Onko mehua, entä naamasuojia, ämpäreitä? En tule, jos ei saa mitään ilmaiseksi! Saako keksiä, karkkia entä seksiä??

    Äänestä

Vaiettu kuoliaaksi?

Äänestä

Heh. Tuo myötähäpeää herättävä pellenatsilodinistiauma ei takuulla tule saamaan aikaan mitään muuta eroa kuin lopullisen eron oman vähäisenkin järkensä käytöstä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Striimaa Juhani Korhonen. Mielenosoitus nyt eduskuntatakon portailla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu